Wsparcie

Open search

S8 Dziwny problem z nowym telefonem

Apprentice

Witam,

Udostępniałem obraz z telefonu na tv i po rozłączeniu telefon się wygasił a na środku ekranu pojawiła się otwarta kółdka z 2 paskami latającymi do okoła niej. Świeci się też niebieska dioda powiadomień i oprócz tego telefon nie reaguje na nic. Żadne kombinacje przycisków nie są w stanie go wybudzić. Telefon ma 2 dni i nie spadł ani nie uległ żadnej fizycznej awarii. Macie może pomysł co mogło się stać ?

2 ODPOW. 2
Voyager
Witaj kurzynsky. W takiej sytuacji sugeruję reset telefonu przy użyciu 2 klawiszy, czyli przycisku obniżania głośności i włącznika. Powinieneś przytrzymać te klawisze przez około 10 sekund. W urządzeniu zostanie odcięte zasilanie i powinno się ponownie uruchomić. Jeżeli to nie pomoże, to konieczne może być przekazanie urządzenia do serwisu. Spis punktów autoryzowanych serwisów na terenie całego kraju znajdziesz na poniższych stronach internetowych:

http://www.ccsonline.pl
http://www.ctdipolska.pl

Na stronach tych możesz również pozyskać informacje na temat darmowej wysyłki kurierem urządzenia do jednego z centrów serwisowych pod Warszawą w ramach gwarancji.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Apprentice

Witam. Bardzo dziękuję za podpowiedź..  faktycznie to zadziałało. Sprawdzałem wszystkie kombinacje i gdzieś wyczytałem o tym co napisałeś. Problem już nie występuje 

Autorzy z największą liczbą like