Wsparcie

Open search

S7 po aktualizacji wiesza się na logo

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam

Dzisiaj w nocy moje dziewczynie włączyła się aktualizacja i rano telefon zatrzymał się na logo. Jak próbuje robić reset to się zatrzymuje znowu na logo. Czy mogę sam coś z tym zrobić?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II

@sebol_irl padła partycja recovery, ani system się nie zaktualizuje, ani stara wersja nie wystartuje.

Bez repartycjonowania pamięci PITem i wgrania systemu się nie obejdzie, czyli albo serwis albo domowa dłubanka. 

A jak pójdzie PIT, to telefon wyczyści do zera, karty SD nie ruszy, ale usunie wszystko z pamięci wewnętrznej.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
14 ODPOW. 14
Legend

Takich samych tematów jest masa a widziałeś to Soft Hard Reset oraz Tryb bezpieczny

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Napisałem, że soft reset resetuje i sek późnej znowu zatrzymuje mi się na Samsung s7 logo. 

Legend

@sebol_irl  Czy robiłeś wipe cache partition ? Jak to nie pomoże to pozostaje serwis. Poradniki w necie jakie są mogą zamienić telefon w cegłę.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Żeby to zrobić to muszę wylaczyc telefon, a tego nie mogę zrobić, bo jedyne co to jak robię soft reset to na sek się wyłącza i znowu wchodzi logo Samsung s7. Nie znam się na tym w ogóle. Chyba faktycznie zostaje tylko serwis. Dziękuje za pomoc. 

Legend

@sebol_irl Możesz jeszcze skorzystać z tej porady https://eu.community.samsung.com/t5/Inne-Telefony/Zablokowany-telefon-Samsung-A310F/m-p/1150168#M149...

Apprentice

Zrobilem tak to mi się pojawia ludzik i próbuje instalować aktualizacje, ale się na 26% wywala i wszystko zaczyna się od nowa. Czyli Samsung Galaxy S7 logo.

Legend

@sebol_irl  Udaj się jutro do serwisu liste znajdziesz tutaj

Apprentice

Dziękuje za pomoc. Tak będę musiał zrobić. Pozdrawiam

RadekK Moderator
Moderator

@sebol_irl,

Udało Ci się wejść w "Recovery mode" i wybrać pozycję "Wipe data/factory reset"?
Jeśli po tej czynności w dalszym ciągu wyrzuca podczas wykonywania aktualizacji, najrozsądniej będzie udać się do serwisu jak zaproponował vdsl.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED