Wsparcie

Open search

S7 internet

Highlighted
Apprentice

Dzień dobry.

Od jakiegoś czasu internet w galaxy S7 z najnowszymi aktualizacjami sie rozłącza.

Dane są co prawda wysyłane, ale nie są odbierane.

Internet można przywrócić właczając i wyłączając tryb lotniczy, ale kiedy trzeba szybko skorzystać jest to uciążliwe.

Ktoś spotkał się z czymś takim czy trzeba iść na serwis?

8 ODPOW. 8
Legend

@Quet-zal Może na początek wynkonaj wipe cache partition więcej znajdziesz o tym tu Hard/reset jeszcze jedna rzecz jak masz ustawiony APN dla internetu IPv6/IPv4 czy tylko IPv4 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

1. Zrobiłem wipe cache,

2. Zrobiłem hard reset,

3. Ipv4/ipv6.

Legend

@Quet-zal Czyli masz ustawiony IPv6/IPv4 jeśli tak to trzeba zmienić na IPv4 czy problem jest po danych komórkowych czy WIFI ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Zmieniłem na ipv4 - zobaczymy czy się rozłaczy.

Na Wifi nie rozłacza, ale napisalem schemat w Automate, ktory włacza wifi wraz z uruchumieniem ekranu i wyłacza przy zgaszeniu ekranu. Wiec tak naprawde nie wiem czy pi kilku godzinach czuwania wi-fi by działało.

Apprentice
Suplement: nawet nie trzeba było czekać kilku godzin. Internet juz się zdążył zawiesić. Wiec zmiana Apn nie wywołała rezultatu.
Navigator

Cześć @Quet-zal,

Widzę, że wykonałeś hard reset, więc przestałbym szukać kwestii w sofcie.
Teraz pozostaje tylko test krzyżowy, czyli karta do innego sprzętu, jeżeli wszystko będzie wskazywać na telefon, to weryfikacja pozostaje po stronie techników w serwisie.

Pomogłem? Zaakceptuj jako rozwiązanie.

„Musimy nauczyć się uzyskiwać potrzebną nam energię bez zużywania surowców.“ Nikola Tesla

Apprentice
Nie wiem czy zmiana Apn jednak nie pomogła z pewnym opóźnieniem, bo od wczoraj nie zaobserwowałem zawieszenia.
KrzysiekK Moderator
Moderator

@Quet-zal 

Super.  Dzięki za info. 

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED