Wsparcie

Open search

S7 edge brak polecenia pomocy

Apprentice

Dzień dobry , wczoraj mój telefon niespodziewanie się wyłączył , po włączeniu pokazał się tylko napis i prośba o wzór do odblokowania ale wzoru nie szło już narysować . Próbuje zrobić hard reset ale po włączeniu niebieskiego ekranu jest napisane "brak polecenia" błagam pomóżcie 

8 ODPOW. 8
Superuser II
Superuser II

@Kasieka wciśnij razem i przytrzymaj dłużej przycisk Volume Down i Power - sprawdź czy telefon się zrestartuje?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
Tak resetuje się i jest napis uruchamianie androida po czym kolejny napis brak polecenia
Superuser I
Superuser I

@Kasieka, Czy po napisie "brak polecania" potem się coś pojawia ? Z reguły trzeba chwilkę zaczekać i wtedy pojawi się plansza recovery menu.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
Kompletnie się nic nie pojawia, czekałam prawie godzinę i nic
Superuser II
Superuser II

@Kasieka wygląda na uszkodzone recovery. Bez reinstalacji systemu się nie obejdzie. Czy telefon wchodzi w download mode?

Apprentice
Na nic nie reaguje. Telefon po włączeniu pokazuje robocika i przygotowanie do instalacji Androida po dwóch sekundach wyskakuje robocik z wykrzyknikiem i jest napisane brak polecenia.
KrzysiekK Moderator
Moderator

@Kasieka 

Obawiam się, że tak jak pisał @Szewcu72 potrzebna będzie reinstalacja oprogramowania.

Zgłoś się do najbliższego serwisu.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED