Wsparcie

Open search

S7 Edge restartuje się przy robieniu zdjęć

ROZWIĄZANE
Apprentice

Dzien dobry, 

jestem posiadaczem Samsunga S7 Edge, telefon od niedawna (prawdopodobnie od nowej aktualizacji systemu) resetuje sie w krotkim czasie za kazdym razem gdy chce zrobic zdjecie tylnim aparatem. 

Uwagi:

-zdjacia tylnia kamera z flashem robia sie bez problemu

-przednia kamera dziala normalnie

-problem wystepuje przy robieniu zdjec innymi aplikacjami (poza messengerem)

-Powrot do ustawien fabrycznych aparatu nie przyniosl zadnego skutku

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

Pozostaje Ci wycieczka do serwisu https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Superuser II
Superuser II

@Scalae napisałeś, że problem dotyczy aplikacji zewnętrznych. Być może nie wspierają one nowszej wersji systemu. 

Niestety, nie napisałeś co to za aplikacje. :( Proponuję wyczyść pamięć, ewentualnie dane, tych aplikacji lub skontaktować się z ich twórcami.

Linki kontaktowe do twórców znajdziesz w opisach aplikacji w sklepach.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

9 ODPOW. 9
Legend

@Scalae  Na początek proponuje wykonać wipe data / factory reset https://eu.community.samsung.com/t5/Telefony/Soft-Hard-Reset-oraz-Tryb-bezpieczny/m-p/487899#M5944

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Zalezy mi bardzo aby go uniknac

Legend

Ale możesz wykonać tylko wipe cache partition.

Superuser I
Superuser I

@Scalae, na początek spróbuj wyzerować ustawienia aplikacji Aparat. Można to zrobić bezpośrednio w aplikacji w ustawieniach. Jeżeli to nie pomoże to spróbuj wyczyścić pamięć podręczną partycji. Więcej przydatnych wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów z aplikacjami znajdziesz w tym wątku.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Highlighted
Apprentice

wipe cache partition niestety nie pomoglo

Legend

Pozostaje Ci wycieczka do serwisu https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

Superuser II
Superuser II

@Scalae napisałeś, że problem dotyczy aplikacji zewnętrznych. Być może nie wspierają one nowszej wersji systemu. 

Niestety, nie napisałeś co to za aplikacje. :( Proponuję wyczyść pamięć, ewentualnie dane, tych aplikacji lub skontaktować się z ich twórcami.

Linki kontaktowe do twórców znajdziesz w opisach aplikacji w sklepach.

Apprentice

Wszystkie poza messengerem. 

Na dniach po probie zrobienia zdjecia przednia kamera telefon takze sie wylaczyl.

Superuser I
Superuser I

@Scalae, spróbuj wykonać hard reset. Przydatne wskazówki znajdziesz w tym wątku. Pamiętaj żeby nie przywracać kopii zapasowej ponieważ wraz z nią mogą zostać przywrócone błędy. Jeżeli reset nie rozwiąże problemu to konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym.

Autorzy z największą liczbą like