Wsparcie

Open search

S7 Edge martwy piksel?

Apprentice

Ostatnio w moim SGS7 Edge pojawiła sie jasna różowa linia biegnąca wzdłuż wyświetlacza po prawej stronie. Ewidentny defekt ekranu, coś jak martwy piksel w monitorach LCD tylko w postaci linii na całą długość ekranu. Czy komuś się cos takiego zdarzyło? Był z tym w serwisie? Jak sie to skończyło?

10 ODPOW. 10
Voyager

A czy ta linia jest widoczna w nie zależnie od toego co wyświetlasz? Jeżeli nie to przywróć ustawienia fabryczne, powinno pomóc, tylko zgraj sobie wszystko. A jeżeli nie to oddaj do serwisu bo to pewnie uszkodzenie ekranu, nie miałem takiego przypadku ale pewnie skończy się wymianą ekranu na nowy. Pytanie tylko czy odpłanie czy nie. Zależy co serwis stwierdzi.

Apprentice

Przywracałem ustawienia fabryczne a linia jest niezależnie od tego co jest na ekranie (tzn gdy na ekranie jest czarne tło czyli piksele sa wyłączone to nie widać kreski). Oddałem do serwisu a telefon nie miał żadnych uszkodzeń mechanicznych, ba! Nawet nigdy mi nie upadł i całe użytkowanie był w folii ochronnej i etui. Mam wiec nadzieje, ze skoro to wada fabryczna ekranu (raczej) to serwis wymieni mi ekran bezpłatnie...a przynajmniej powinien

Apprentice

i pytanie jak długo im to zajmie...

Voyager

Daj znać jak dostaniesz odpowiedź z serwisu, jestem ciekawy jak będzie ekspertyza!

First Poster
na 99% wymienią na nowy wyświetlacz i mają na to 14 dni
Observer

Witam, mam taki sam problem. Różowa, pionowa linia z prawej strony ekranu. Z tym, że u mnie linia pojawia się na parę minut i później znika. Też tak było u Ciebie na początku? Daj znac co odpowiedział serwis.

Apprentice

Ta linia zostanie na stałe po paru dniach, oddasz na gwarancje to stwierdza po 2-3 tygodniach, że nie da sie naprawić (u mnie tak stwierdził serwis) i zaproponują ci nowy telefon, pózniej będziesz czekał i pytał sie kiedy dostaniesz i minie tak około 1,5 miesiąca i może dostaniesz telefon. Ja zgłoszenie zrobiłem 8 grudnia i jeszcze nie dostałem nowego. Czekam i pisze do wszystkich - może to juz koniec...dam znać jak długo to trwało

Apprentice

Dostałem telefon. Udało się...

New Member
Do jakiego serwisu wysyłałeś? CCS czy Regenersis?
Autorzy z największą liczbą like