Wsparcie

Open search

Ruszyła aktualizacja do Android Pie dla Note8.

Apprentice

Screenshot_20190226-081108_Software update.jpg

13 ODPOW. 13
Legend
Big Cheese

@Fabik87  Tak już o tym pisałem. 

Superuser I
Superuser I

@vdsl2@PrzemekM, zgadza się, że na forum jest już informacja o dostępności aktualizacji, ale w wątku o wersji beta. Przydałby się wątek o oficjalnej aktualizacji więc moim zdaniem możemy rozmawiać o nowej wersji oprogramowania w tym miejscu.

Oficjalna lista zmian znajduje się w powyższej wiadomości zamieszczonej przez @vdsl2. Oprócz wszystkich nowości jakie wprowadza Android Pie wraz z One UI widzę, że nowa aktualizacja umożliwia obsługę trybu DeX bez stacji podobnie jak w modelach S9/S9+ oraz Note9. Ponadto pojawiła się również obsługa Dolby ATMOS/AC4.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Big Cheese

Po aktualizacji wszystko prawidłowo działa. Najważniejsze zmiany, które mi się podobają to :

Nowy wygląd interfejsu, nakładka One Ui jest czytelna i rzeczywiście dużo łatwiej obsługuje się jedną ręką w przypadku dużych ekranów. Po ściągnięciu belki na dół wszystkie przełączniki są nisko położone dzięki czemu jest łatwy dostęp, również regulacja jasności ekranu znajduje się na samym dole.

Zmiany w interfejsie aparatu na plus, wygodniejsze nawigowanie, łatwy dostęp do poszczególnych funkcji.

Pierwsze co włączyłem to  gesty, rewelacyjna sprawa, bardzo dobrze działają, są wygodne, nie ma żadnego paska zabierającego fragment ekranu także raczej przy nich zostane. 

Ciekawą funkcją jest tryb nocny, włączyłem go w trybie automatycznym, który pozwoli zaoszczędzić energię w przypadku ekranów Amoled, a po za tym wieczorami nie będzie ekran świecił po oczach białym tłem. 

Lubię dzwięk wysokiej jakości, więc wprowadzenie Dolby Atmos to świetna sprawa, słychać różnicę dzwięku Screenshot_20190226-143333_Settings.jpgScreenshot_20190226-143410_Settings.jpgScreenshot_20190226-172534_Facebook.jpg

Superuser I
Superuser I

Zbliża się kwietniowa aktualizacja o numerze N950FXXS5DSC5. Dokładna data udostęnienia nie jest znana. Trzeba cierpliwie czekać 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Highlighted
Big Cheese

@nismo  Super,  dzięki za info.  Rozumiem że chodzi o poprawki bezpieczeństwa?

Superuser II
Superuser II

@nismo @PrzemekM  ruszyło

update.PNG

Big Cheese

Przed chwilą sprawdzałem i  nie mam jeszcze dostępności aktualizacji,  pewnie  kwestia najbliższych godzin. 

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM, najprawdopodobniej tylko poprawki bezpieczeństwa. Musimy poczekać na oficjalną listę zmian.

Autorzy z największą liczbą like