Wsparcie

Open search

Restarty s6 esge

First Poster

Mam probkem z s7 edge. Kilka dni temu zaczl sie restartowac. Kolejnegk dnia juz nie moglem uzywac telefonu. Ciagle restarty, zawieszanie przy uruchomieniu i znow restart. Po wielu probach twardego resetu w koncu zaczal dzialac. Dwa dni j znowu kilka restarow a potem ciagle restarty i zawieszanie przy starcie. Co ciekawe przy kazdym zawieszeniu na ekrenie pojawial sie pasek ok pol cm z jaks poxeloza. Wczoraj ponownie po utrudnionym hard resecie ktory usilowalem whkonac ok 2h niby jest ok ale sadze ze to kwestia czasu. Poki co zawiesil sie raz i to zaraz po resecie. Boje sie cokolwiek jnstalowac. Telefon mam bez zadnych rootow niebrandowalny z polskiej dystrybucji. Mm wrazenie ze gryzie sie jakas aplikacja i nie wiem czy nie google maps. Wszystkie apki mam oficjalne z marketu i od wiarygodnych dostawcow. Glownie biurowe. Spotkal sie ktos z podobnym problemem? Co z tym robic? 

P.s. w sklepie samsunga kiedy tel sie zawieszal przy restarcie uslyszalem ze padl android i tylko serwis. Pozniej nednak udalo sie zrobic reset i dzialal wiec raczej nie to

1 ODPOWIEDŹ 1
Pathfinder
@stankry
zapraszam do jednego z naszych serwisów:
http://www.samsung.com/pl/support/servicelocation/

wygląda na problemy z pamięcią lub innego komponentu PBA, jeżeli masz możliwość zrób sobie wcześniej kopię danych problem Smart Switch
Autorzy z największą liczbą like