Wsparcie

Open search

[ROZWIĄZANE] Jak zaktualizować Samsunga galaxy s7 sm-930A (AT&T)

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam tak jak w temacie. Mam problem z zaktualizowaniem s7 G930A  (patrzyłem na AT&T i najnowszy android to 8.0 a mam aktualnie 6.0.1) Baseband version (wersja modemu): G930AUCS4APK1Screenshot_20181112-230637.pngscreen z próby aktualizowania AT&T

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II

To brand. Nie do końca wiem jaką oni mają politykę automatycznych aktualizacji. Być może problem powoduje europejski adres IP lub karta SIM polskiego operatora w telefonie.

Ale faktycznie, ostatnia wersja Oreo dla wersji SM-G930A to G930AZTUS8CRJ1_8.0 a dla wersji SM-G930AU to G930AUCS8CRJ2_8.0

Najprawdopodobniej zmuszony będziesz do samodzielnej aktualizacji. Niestety porady jak to zrobić, nie otrzymasz na oficjalnym forum, bo to niezgodne z zapisami gwarancji.

Ale skorzystaj z pomocy wujka google: SM-G930A firmware - jest tego sporo, znajdziesz coś dla siebie 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice
Temat został rozwiązany, okazało się to jednak bardzo proste. Tutaj podaję link jak rozwiązać ten problem https://youtu.be/mChHG6tqhdc
Dzięki za pomoc.
5 ODPOW. 5
Superuser II
Superuser II

To brand. Nie do końca wiem jaką oni mają politykę automatycznych aktualizacji. Być może problem powoduje europejski adres IP lub karta SIM polskiego operatora w telefonie.

Ale faktycznie, ostatnia wersja Oreo dla wersji SM-G930A to G930AZTUS8CRJ1_8.0 a dla wersji SM-G930AU to G930AUCS8CRJ2_8.0

Najprawdopodobniej zmuszony będziesz do samodzielnej aktualizacji. Niestety porady jak to zrobić, nie otrzymasz na oficjalnym forum, bo to niezgodne z zapisami gwarancji.

Ale skorzystaj z pomocy wujka google: SM-G930A firmware - jest tego sporo, znajdziesz coś dla siebie 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice
Tak telefon posiada branda. Ale byl zakupiony w mediamarkcie. Czyli po wgraniu softa za pomocą Odina stracę gwarancję?
Apprentice

tutaj masz screena może coś pomoże:Screenshot_20181113-162644.png

Superuser II
Superuser II

@nCzK w naszym media markt?

Pokaż mi zakładkę ogólne i oprogramowanie.

Apprentice
Temat został rozwiązany, okazało się to jednak bardzo proste. Tutaj podaję link jak rozwiązać ten problem https://youtu.be/mChHG6tqhdc
Dzięki za pomoc.
Autorzy z największą liczbą like