Wsparcie

Open search

Przezroczysta kreska pod/za przyciskami nawigacji

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

mam takie pytanie czy wie ktoś może co to jest taka lekko przezroczysta kreska pod/za przyciskami nawigacji. Widziałem taka w wielu testach telefonów od Samsunga np a9 lub a7 2018 z góry dziękuję za odpowiedź Screenshot_20190815-184916_YouTube.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II

@Karolek @nismo o pasek aplikacji Samsung Pay. Co oznacza, że masz telefon nie z polskiej dystrybucji lub ktoś wgrał do niego oprogramowanie z innego regionu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
3 ODPOW. 3
Superuser I
Superuser I

@Karolek, wygląda jak pasek z aplikacjami przy krawędzi ekranu, ale ten pasek może się znajdować wyłącznie po lewej lub po prawej stronie ekranu. Nie mam innych pomysłów.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser II
Superuser II

@Karolek @nismo o pasek aplikacji Samsung Pay. Co oznacza, że masz telefon nie z polskiej dystrybucji lub ktoś wgrał do niego oprogramowanie z innego regionu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, tego nie wiedziałem. Dziękuję za informację.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Autorzy z największą liczbą like