Wsparcie

Open search

Problem ze słownikiem w Galaxy J3 Pro

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Przez przypadek zresetowalem sobie ustawienia slownika w telefonie i teraz nie mam polskich znakow, a nawet nie ma polskiego slownika do wyboru, jezyk polski jest w ustawieniach ogolnych, ale w zakladce "Jezyk i wprowadzanie" nie ma polskiego do wyboru, cala sprawa sprowadza sie do tego, ze jak przytrzymam palec na literze to nie pokazuja mi sie polskie znaki. 

Z gory dziekuje.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Voyager

Hej @Matimatyk! Czy jest to na pewno model Galaxy J3 Pro? Takiego modelu nie ma w ofercie polskiego odziału Samsunga.

To, że polski język zniknął z ustawień klawiatury może być spowodowane tym, że telefon nie pochodzi z polskiego rynku. Mam dwie propozycje które mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

Pierwsze to zwykłe przywrócenie ustawień fabrycznych, co zazwyczaj wystarczy. Wcześniej lepiej jednak wykonać kopię danych za pomocą Smart Switch PC: http://www.samsung.com/pl/support/smartswitch/

Drugie rozwiązanie to użycie alternatywnej klawiatury ekranowej, np Swift Key, Google Keyboard lub podobnego programu. Jest ich bardzo dużo w Sklep Play, większość jest za darmo i wszystkie mają polskie słowniki.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
Voyager

Hej @Matimatyk! Czy jest to na pewno model Galaxy J3 Pro? Takiego modelu nie ma w ofercie polskiego odziału Samsunga.

To, że polski język zniknął z ustawień klawiatury może być spowodowane tym, że telefon nie pochodzi z polskiego rynku. Mam dwie propozycje które mogą pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

Pierwsze to zwykłe przywrócenie ustawień fabrycznych, co zazwyczaj wystarczy. Wcześniej lepiej jednak wykonać kopię danych za pomocą Smart Switch PC: http://www.samsung.com/pl/support/smartswitch/

Drugie rozwiązanie to użycie alternatywnej klawiatury ekranowej, np Swift Key, Google Keyboard lub podobnego programu. Jest ich bardzo dużo w Sklep Play, większość jest za darmo i wszystkie mają polskie słowniki.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

First Poster

Dziękuję za odpowiedź. 

Na pewno jest to J3 Pro, tak jest napisane na pudełku, ale faktycznie nie kupiłem go w Polsce, tylko na AliExpress. Korzystam na razie z programu SwiftKey. Dopóki wszystko będzie działać tak to zostawię. Zrobię też na wszelki wypadek kopie zapasową, ale nic więcej nie będę na razie ruszał. 

Jeszce raz dziękuję za odpowiedź. ☺

Autorzy z największą liczbą like