Wsparcie

Open search

Problem z selfie camerą w A50

Just Browsing

Witam

Mam dość nie fajny problem z przednią kamerą, aparatem, jak zwał tak zwał, ale przechodząc do sedna, prawdopodobnie mój telefon posiada wadę fabryczną. Obserwuje to od jakiegoś czasu i ten problem pojawia się przy maksymalnie naładowanej baterii i znika przy około 70%, potem nie ma żadnego problemu. Problem polega na pojawianiu się dziwnych pasków, tak jakby taśma była uszkodzona lub coś w tym stylu. Czasem też telefon zawiesza się na YouTube ale to już inna bajka.

Co mogę zrobić z tym problem z przednią kamerą/aparatem? 

Wygląda to tak jak ja zdjęciu tylko ciągle miga i zmienia kolory. 

Screenshot_20190630-090710_Gallery.jpg

14 ODPOW. 14
Legend

@PaziQue Jak masz taki problem to pozostaje Ci się udać do serwisu https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Just Browsing
Ale czy serwis przyjmie i zrobi w ramach gwarancji telefon jak brałem z Orange? Czy muszę oddać do Orange do salonu a potem oni dopiero do serwisu?
Legend

@PaziQue  Nie musisz oddawać telefonu do Orange serwis Samsunga naprawi Ci w ramach gwarancji 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Just Browsing
A czy jest szansa na telefon zastępczy? Albo naprawę na miejscu? Bo niestety nie mam telefonu zastępczego, a teraz bez telefonu to jak bez ręki
Legend

@PaziQue  Serwisy nie mają, telefonów zastępczych w salonach Orange też mogą nie mieć.

Just Browsing
A naprawa na miejscu? Albo wymiana na nowy model?
Legend

Naprawa na miejscu jest możliwa ale nie zawsze tak może być w tym wypadku. Nikt Ci od razu nie wymieni telefonu na nowy. Oddając telefon w salonie Orange czas naprawy się wydłuża bo muszą odesłać telefon do serwisu. 

Just Browsing
Dlatego wolałbym oddać właśnie od razu do serwisu i nie bawić się z Orange, tylko strasznie słabo będzie te kilka ewentualne dni bez telefonu. Jest jakaś możliwość dopytania w serwisie o czas naprawy?
Legend

@PaziQue  żaden serwis Ci nie poda ile będą naprawiać twój telefon. Może być jeden ale też i tydzień.

Autorzy z największą liczbą like