Wsparcie

Open search

Problem z paskiem powiadomień

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam, posiadam samsunga galaxy s8 + od paru dni mam z nim problem. Kiedy telefon jest odblokowany nie mogę wysunąć z góry paska powiadomień, dotyk wgl nie reaguje, natomiast kiedy telefon jest zablokowany i wyświetlacz jest włączony to wtedy jest bez problemu. Zrobiłem factory reset, natomiast to nie pomogło.  Ma ktoś może jakieś wskazówki ? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

@vegoattack  To pozostaje poczekać na nowszy soft, bo ten jest taki sam jak dla wariantu XEO lub zgłosić przez apkę Samsung members. 

@sQn  poczytaj to https://eu.community.samsung.com/t5/Aplikacje-mobilne-i-us%C5%82ugi/M%C3%B3j-sejf-KNOX-i-inne-aplika...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

31 ODPOW. 31
Legend

@vegoattack Jak zrobiłeś,  factory reset to przywracałeś, z kopii telefon ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Tak, dosłownie przed chwilą pasek zaczął działać. Ciekaw jestem na jak długo.
Apprentice

Właśnie wstałem i pasek nie działa  :/

Legend

@vegoattack  Dalej nie otrzymałem odpowiedzi czy telefon był przywracany z kopii zapasowej ? 

Superuser I
Superuser I

@vegoattack, sprawdź czy problem z paskiem występuje również w trybie bezpiecznym. Być może jedna z zainstalowanych aplikacji powoduje problem.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Odpisałem że po zrobieniu factoru reset. Przywróciłem kopię zapasową. Natomiast problem był nawet na czystym telefonie.

Superuser I
Superuser I

@vegoattack, czyli rozumiem, że nawet jak nie przywracałeś kopii zapasowej po resetowaniu telefonu to problem z paskiem występował? Jeżeli jednak za każdym razem przywracałeś kopię to wykonaj resetowanie raz jeszcze ale tym razem nie wgrywaj kopii. Zdarza się, że wraz z kopią przywracane są błędy.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice
Właśnie usunąłem z telefonu aplikacje Mocrosoft Launcher. Pasek zaczął działać. Mam nadzieje że to rozwiązało problem
Superuser I
Superuser I

@vegoattack, czyli tak jak podejrzewałem problem powodowała zewnętrzna aplikacja. Jeżeli jednak problem powróci to skorzystaj z mojej rady z poprzedniej wiadomości.

Autorzy z największą liczbą like