Wsparcie

Open search

Problem z ladowaniem A50

Highlighted
First Poster

Witam. Telefon strasznie wolno się ładuje,  zazwyczaj po chwili wyskakuje komunikat o wilgotności złącza i trzeba odłączyć ładowarkę,  szybkie ładowanie przestało ładować chyba już po tygodniu od zakupu. W serwisie mówili że kondensatory są zepsute i koszt naprawy jest nieoplacalny. Czy to prawda? Nie da się naprawić portu W rozsądnej cenie? 

5 ODPOW. 5
Superuser I
Superuser I

@Kinha, rozumiem, że port USB został zalany? Jeżeli tak to niestety gwarancja nie obejmuje tego typu uszkodzeń i konieczna jest odpłatna naprawa. W sprawie cen musisz kontaktować się z konkretnym serwisem, w którym zamierzasz naprawić telefon. Nie posiadamy na forum informacji o cenach usług serwisowych.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Telefon nie został nigdy zalany. Jednakże jest szybka peknieta więc wiem że nie mam gwarancji. Chodzilo mi o to czy da się to naprawić wg. Telefon się bardzo grzeje , szybko rozladowuje, i te komunikaty co chwilę.  

Superuser I
Superuser I

@Kinha, w celu uzyskania dodatkowych informacji o możliwościach i cenach naprawy musisz kontaktować się z serwisem.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster
Dziękuję tyle to ja tez wiem. Liczyłam na to że ktoś miał coś podobnego po prostu, albo posiada wiedzę techniczną na ten temat.
Superuser I
Superuser I

@Kinha, serwisant wykona ekspertyzę telefonu, na podstawie której bedzie wiadomo jakie elementy należy wymienić w telefonie oraz jaki jest ich koszt. Na forum możemy jedynie zgadywać co jest uszkodzone, dlatego też zasugerowałem kontakt z serwisem.

Autorzy z największą liczbą like