Wsparcie

Open search

Problem z kontrolerem gear vr

Explorer

Cześć.

Po zakupie gogli z kontrolerem wszystko zainstalowałam. Fajnie wszystko działało. Jakiś czas nie używałam gogli i teraz mam problem z połączeniem kontrolera z telefonem. Po włączeniu przycisku Home, lampka miga, więc baterie są ok:-) bluetooth też mam włączony:-) Czy miał ktoś z Was taki sam problem? Macie sposób na ponowne korzystanie z kontrolera?

Posiadam Samsung S8+, okulary Gear VR, kontroler ET-YO324.

Pozdrawiam.

28 ODPOW. 28
Superuser II
Superuser II
Usuń urządzenie z telefonu i sparuj je ponownie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer
W Oculus? Nie widzę tam takiej opcji.
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @Elunia1526

Wejdź w ustawienia bluetooth w telefonie i tam usuń kontroler z zapamiętanych urządzeń.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Explorer

Ok. Usunąłam. Później spróbuje połączyć.

Dziękuję za odpowiedź

Explorer
Gdy chce sparować, to wyskakuje informacja, że nie można znaleźć kontrolera.
DamianK Moderator
Moderator

@Elunia1526

Czy w momencie parowania dioda kontrolera miga na zmianę na zielono, czerwono i niebiesko?

Co się dzieje, gdy w trybie parowania przytrzymasz jeszcze raz przycisk home i próbujesz jeszcze raz sparować?
Czy próbowałaś wyjąć na kilka chwil baterie, gdy kontroler jest w trybie parowania, włożyć je ponownie i spróbować połączyć kontroler z telefonem, ponownie wprowadzając go w tryb parowania?

Czy parowanie odbywa się za pomocą ustawień telefonu, czy aplikacji Oculus VR?

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED