Wsparcie

Open search

Problem z kłódką w telefonie samsung a40

First Poster

Gdy zostawiam telefon na chwilę po jakimś czasie pokazuje mi się kłódka.

Jest to niekiedy irytujace podczas grania np. różne gry online. Gdy kłódka się pokazuje swobodnie moge wrócić do gry jednak chciałabym, żeby to znikło. Bardzo proszę o pomoc :(.

12 ODPOW. 12
Superuser II
Superuser II

@Mufina2k19 a możesz wrobić screena tej blokady i wstawić tu. Będzie łatwiej rozwiązać problem.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@Mufina2k19, podejrzewam, że chodzi o funkcję Game Launcher. Spróbuj wyłączyć tę funkcję i daj znać czy to pomogło. Przejdź kolejno do: Ustawienia > Zaawansowane funkcje > Game Launcher. Jeżeli jednak chodzi o coś innego to wrzuć zrzut ekranowy zgodnie z tym co napisał @Szewcu72.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@Mufina2k19, Czy masz na myśli tą funkcję ?

tab.jpg

First Poster

Tak o to chodzi :(

Big Cheese

@Mufina2k19 @kamil40013  Czyli jednak Game Launcher.

First Poster

Ale ja włączyłam gamę launcher i dalej tak jest

Legend

@Mufina2k19  Czy masz wyłączony w aplikacjach jak na zdjęciu ?

Screenshot_20190611-170453_Settings.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster

Tak już od dawna jest wylaczone i dalej to samo :(

Legend

@Mufina2k19  Myśle że nie wszystko masz wyłączone ? Jeszcze trzeba zobaczyć Game Optimizing Serwice sprawdzić albo wszystko odinstalować.

Screenshot_20190611-183712_Settings.jpgScreenshot_20190611-183659_Settings.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like