Wsparcie

Open search

Problem z głośnością mikrofonem s8

Observer

Legend

@Jan022A w jakiej sieci jesteś ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Observer
@vdsl2 orange
Legend

@Jan022A nie masz problemu zasięgiem ? 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Observer
nie, nie mam żadnych problemów z zasiegiem, chyba jedynym rozwiązaniem tej sytuacji jest serwis, może tam coś pomogą.
First Poster

Witam

Taki sam problem występuje w mojej s8 A wczeąniej występował w s6. Serwis oczywiście nie widział problemu aktualizacji przez nich softu telefon działal prowidłowo ok 2 tygodni A nastepnieznów to samo. Potem nie widzieli w ogóle problemu. Dla nich telefon był w 100% sprawny i odsylali do bez naprawy.

Legend

@Maruda12Coś nie chce mi się wierzyć dwa różne telefon i taki sam problem w jakiej jesteś sieci ?

First Poster

Też mi się wydało mało prawdopodobne ale niestety tak jest. A sieć to plus.

Observer

@DamianK  napisał(a):

@TheBricktop

Spróbuj z dialera wpisać kod *#0283#.

Wybierz pierwszą opcję - Start: RCV_1stMic i przyłóż telefon do ucha. Zacznij mówić, powinieneś słyszeć po chwili własny głos. Sprawdź, czy tutaj też słyszysz zniekształcenia.

Mam ze swoim S8+ ten problem, że moi rozmówcy mnie nie słyszą. Wpisałem więc powyższy kod i niestety nie słyszę swojego głosu. Dopiero kiedy wybiorę opcję SPK_2ndMic mogę usłyszeć własny głos, chociaż mam wrażenie że zbyt cichy. Rozumiem, że czeka mnie wizyta w serwisie  czy jest możliwe inne rozwiązanie? 

RadekK Moderator
Moderator

Cześć @Kekes;

Przeprowadzony przez Ciebie test wskazuje na sprzętową usterkę mikrofonu. Dla pewności, aby wyeliminować ewentualne błędy oprogramowania, przywróć ustawienia fabryczne wcześniej wykonując kopię zapasową programem Smart Switch.

Jeśli przywrócenie ustawień fabrycznych nie przyniesie efektów, pozostaje Ci kontakt z lokalnym serwisem lub jednym z centrów serwisowych:

http://www.ctdi.pl/
http://www.ccsonline.pl/

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like