Wsparcie

Open search

Problem z ekranem po wymianie. Samsung J7 2017

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam.

Jakiś czas temu telefon upadł mi na beton, konsekwencją było rozlanie się wyświetlacze jednak, że ekran nie był w żaden sposób pęknięty, zarysowany. Kilka dni potem aparat został oddany do serwisu gdzie został wymieniany wyświetlacz. Po powraocie z telefonym do domu wszystko działało jak należy. Następnego dnia zobaczyłem, że opcja Always on Display nie działa na wymarzonym ekranie jak również Filtr św. niebieskiego. Dwa dni po naprawie włączyłem aplikację YouTube aby obejrzeć firm. Wtedy zauważyłem, że ekran w miejscu które jako pierwsze uderzyło w zimę (prawy dolny róg) przy upadku zaczął się przeżywać w górę i w dół (od dolnych przycisków do jednej czwartej ekranu w pionie). Następnie telefon przeszedł w tryb Negatywu na ekran po czym urządzenie się wyłączyło. Po kolejnej próbie włączenie byle jakiego filmu ekran znów zaczął się ruszać, a po kilku minutach ekran się zrobił czarny lecz daje film leciał, ponieważ dźwięk dalej był słyszalny. Po zgaszeniu ekranu przycisków i po jego włączeniu wszystko wróciło do normy. Problem występuje za każdym razem kiedy włącza się film na urządzeniu. Dzisiaj pojawił się następny problem, a mianowicie po otworzeniu video na YouTube ekran znów zaczął "skakać", a nastepne jego połowa (dolna) zrobiła się czarna. Te wszystkie "objawy" pojawiają się losowo i różnym odstępie czasowym oprócz przesuwającego się ekranu, który występuje zawsze. Proszę o jakieś wskazówki i o wszystko co wiecie na ten temat i co może być tego przyczyną.

Pozdrawiam,

Tomek

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Legend

@Tomek126Jedna rada wysłanie telefonu do serwisu może być problem z płytą główną.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

1 ODPOWIEDŹ 1
Legend

@Tomek126Jedna rada wysłanie telefonu do serwisu może być problem z płytą główną.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like