Wsparcie

Open search

Problem z dolnym paskiem nawigacyjnym

Troubleshooter

@tora117  Co do aplikacji Player, pasek ukrywa się u mnie dopiero po włączeniu materiału wideo, na stronie głównej tak jak mówisz  jest widoczny. Oczywiście kewstia optymalizacji jest również ważna.

First Poster
No zgadza się przy video. A gra Rime? U mnie jest ten pasek a u ciebie?
Legend

Może poczytaj o Game Launcher

https://eu.community.samsung.com/t5/Aplikacje-mobilne-i-usługi/Game-Launcher-poradnik/td-p/601882

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Troubleshooter

@tora117  W tej grze pasek się nie ukrywa ale to już kwestia po stronie tej aplikacji/gry.

First Poster

Tak jak myślałam kwestia apki bo nawet wymuszenie fullscreena nic nie dało. Znam game luncher, ale nie chcę tego ani game tools też nie. Bardzo ci dziękuję za szybką pomoc. Pozdrawiam. Dorota

PS. Trochę z innej beczki. Upewnię się żeby wejść do tapet ściągniętych na telefon z Samsung store lub tematów trzeba mieć roota tak? Chciałam przesłać komuś tapetę.

Big Cheese

@tora117  napisał(a):

PS. Trochę z innej beczki. Upewnię się żeby wejść do tapet ściągniętych na telefon z Samsung store lub tematów trzeba mieć roota tak? Chciałam przesłać komuś tapetę.

Może zamiast ręcznego wyciągania pliku lepiej będzie skorzystać z aplikacji Get Current Wallpaper ? Pozwala ona na zapisanie do pliku obecnie używanej tapety. Sprawdziłem i działa ona również z tapetami pobranymi z Galaxy Themes.

wp.jpg

First Poster

Ok, dzięki za radę wypróbuję.

Autorzy z największą liczbą like