Wsparcie

Open search

Problem z dźwiękiem Galaxy A5 2017

Apprentice
Wszystko gra, trochę inaczej było ale naprowadziłeś mnie; dziękuję
Superuser II
Superuser II

@LajlaXO no proszę Cię  a dopiero teraz piszesz, że chodzi tylko o dwie aplikacje, wiadomości i fb. Od samego początku brzmiało to, jakby wszystkie dźwięki powiadomień padły.  No halo... 

I jeszcze temat w niewłaściwym dziale. Mamy tu dział mobilny. Drugie no halo... 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@LajlaXO, dziękuję za informację. Cieszę się, że udało się rozwiązać problem! Tak jak zauważył @Szewcu72 warto na przyszłość podać w pierwszej wiadomości jak najwięcej szczegółów wtedy możemy znacznie szybciej i celniej zdiagnozować przyczynę problemu i udzielić pomocy

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice
Mam nadzieję, że nie będę już musiała prosić o radę 😊
Superuser I
Superuser I

@LajlaXO, gdyby jednak zaszła taka potrzeba to wiesz gdzie nas szukać 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice
Jasne, dzięki raz jeszcze
Apprentice
Mariolka nie spinaj się tak 😝 Sorka mój błąd
Superuser II
Superuser II

@LajlaXO nie spinam się, tylko bez ogródek wytykam Ci błędy, abyś takich samych w przyszłości nie popełniała.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like