Wsparcie

Open search

Problem z baterią S8

Superuser II
Superuser II

@iambastian10 zaraz po czyszczeniu nie instaluj aplikacji, sprawdź jak bedzie się zachowywał. Jak wszystko bedzie okej, to doinstaluj aplikacje recznie ze sklepu. Co do zdjęć, to jeżeli masz je w chmurze lub na karcie, nic im nie będzie. Jeżeli w telefonie, to zrób kopię.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Ok, tak zrobię. Ale wydaje mi się że to jednak bateria, bo kiedyś na polu przy - 5 stopniach bateria szybko leciała w dół. A wtedy system jeszcze miałem stary. Ale sprawdzę opcję bez kopii 

Superuser I
Superuser I

@iambastian10, jeżeli przywracanie ustawień bez kopii nie rozwiąże Twojego problemu to będziesz musiał się udać do punktu serwisowego Samsung.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Koniec końców zanioslem telefon do serwisu gdzie wymieniono mi płytę glowna i ponownie baterie,jak na razie wszystko działa dobrze.

Superuser I
Superuser I

@Szpon, świetnie, że wróciłeś do nas z odpowiedzią, która może być przydatna dla innych osób odwiedzających forum. Najważniejsze, że problem udało się rozwiązać!

First Poster

Rownież mam problem z bateria. Łapie 30% i telefon sie wyłącza. Wczoraj zanioslam do sklepu i wysłali telefon do serwisu. Zobaczymy jak to bedzie  

EwaK Moderator
Moderator

@Karima90zmc daj znać po serwisie czy już wszystko ok

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED