Wsparcie

Open search

Problem z baterią S8

Superuser I
Superuser I

@Agild13, rozumiem, że przywracanie ustawień fabrycznych może być czasochłonne, ale tylko w ten sposób będziemy w stanie upewnić się czy konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym. Wątpię również, aby pojawiły się w tym wątku nowe wskazówki dotyczące rozwiązania problemu.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Apprentice

U mnie niestety problem  występuje nadal po aktualizacji.

Superuser I
Superuser I

@Szpon, czy próbowałeś przywracać ustawienia fabryczne bez kopii zapasowej? Jeżeli nie to zachęcam do przeprowadzenia tego procesu. W większości przypadków przywracanie pomaga rozwiązać tego typu problemy. W przeciwnym wypadku może się okazać, że konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym Samsung.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

First Poster

Witam ,mam ten sam problem. Telefon ostatnio zaktualizował się do Android 9 Pie. Problem jest z baterią, do 30% jest w miarę ok i trzyma dobrze. Jak przekroczy już 30% zaczyna świrować i strasznie szybko pada bateria. I to w ekspresowym tempie schodzi do 5%. Zauważyłem, że długo ładuje też. Czym to może być spowodowane? Ustawienia fabryczne robiłem i nie pomogło. Telefon mam na gwarancji, oddawać?

Superuser II
Superuser II

@iambastian10 przywracanie do ustawień fabrycznych wykonywane było z poziomu menu telefonu, czy recovery.

Czy po tej operacji aplikacje i ustawienia były przywracane z kopii?

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

@Szewcu72 tak, było wykonywane z poziomu telefonu  menu. Owszem ustawienia i aplikacje były przywrócone z kopii zapasowej. Czy może to mieć wpływ na to? 

Legend

@iambastian10  Wykonaj jeszcze raz przywrócenie telefonu ale już nie przywracaj z kopi zapasowej.

Superuser I
Superuser I

@iambastian10, wraz z kopią zapasową mogą zostać przywrócone błędy, dlatego zalecane jest przywracanie ustawień bez kopii. Tak jak napisał @vdsl2 wykonaj przywracanie raz jeszcze i daj znać czy to pomogło.

First Poster

Ok, to sprawdzę tak. Ale wtedy te wszystkie aplikacje muszę na nowo robić? I instalować czy jak? Zdjęcia itp przepadną? Ale to może być spowodowane tym, że też pomalutku ładuje ?

Superuser I
Superuser I

@iambastian10, aplikacje musisz na nowo zainstalować. Zdjęcia i filmy możesz wysłać do chmury lub skopiować na komputer. Kontakty oraz kalendarz pojawi się po zalogowaniu na Twoje konto. Ewentualnie skorzystaj z aplikacji Smart Switch, ale tylko do wykonania kopii zdjęć, filmów czy kontaktów.

Autorzy z największą liczbą like