Wsparcie

Open search

Problem z aparatem galaxy s8

First Poster

Witam. Jak rozwiązałaś problem z tą linią? Mam to samo. Zostaje serwis czy da radę to naprawić samemu?

First Poster
Witam. Jak rozwiązałaś problem z tą linią? Mam to samo. Zostaje serwis czy da radę to naprawić samemu?
Apprentice

U mnie to samo. Przedni ok ale tył coraz częściej. Wcześniej myślałem , że kwestia oczyszczenia szkiełka, ale jednak chyba oczyszczając lekko pukam 😁

Superuser II
Superuser II
Tu raczej pozostaje tylko wizyta w serwisie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Observer

Witam. Problem z focusem w aparace dotyczy też mojego telefonu. Wystąpił on po ok 6 miesiacach użytkowania. Oddałam go do serwisu, podobno został w nim wymieniony aparat. Niestety juz po tygodniu od odebrania telefonu pojawił się ten sam problem. Tak jak i u Was, po lekkim stuknięciu w tel aparat odzyskuje ostrość, jednak nie na długo. w tym tygodniu zamierzam znów oddać go na gwarancję.

DamianK Moderator
Moderator

@BAnna6

Zdecydowanie zachęcam do ponownej wizyty w serwisie celem sprawdzenia modułu aparatu.
Daj znać po naprawie i testach, czy problem ustąpił na dobre.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

First Poster

U mnie też po blisko 10 m-cach użytkowania również pojawił się opisywany problem z focusem. Raz działa raz nie, delikatne pukanie w obudowę to nie jest rozwiązanie i nie wchodzi w grę. Nie jestem też zadowolony z konieczności grzebania przez serwis w prawie nowym telefonie. Nie używam telefonu jako młotka, mam oryginalne etui, zero rys  czy innych mechanicznych uszkodzeń na soczewce i telefonie, jestem wkurzony ze względu na konieczność archiwizacji danych przed serwisem i wymuszoną okresową zmianę telefonu. Żenująca sytuacja we flagowcu. Dotychczas z przesiadki z iphonów byłem zadowolony ale po tym co tu czytam poważnie rozważam ponowną przesiadkę.

First Poster

Nie przejmuj się. Mój na tą usterkę był już 2 razy i dwa razy wymienili aparat i raz płytę główną bo przy wymianie aparatu coś uszkodzili w płycie i słyszalne było echo podczas rozmów. Czekam aż 3 raz padnie aparat i biorę kwit od Samsunga i dymam do MM po zwrot kasy a za nią wezmę S9 😁 ale minęły już 3 miesiące i aparat nadal działa... 

RadekK Moderator
Moderator

Cześć  

Opisana przez Ciebie usterka jest możliwa do usunięcia jedynie przez serwis. Kopię zapasową robi się bardzo szybko i sprawnie przez program na komputer stacjonarny/laptop o nazwie Smart Switch PC. Do pobrania tutaj: http://www.samsung.com/global/download/smartswitchwin/

Wszystkie naprawy są przeprowadzane bardzo starannie. Dodatkowo w Warszawie i Katowicach znajduje się "Samsung Serwis Plaza", w którym większość napraw jest realizowana na miejscu, w ciągu 2 godzin. Jeśli będziesz przejazdem warto zahaczyć o jeden z tych punktów: http://www.samsung.com/pl/premium-service-plaza/

Pozostałe punkty serwisowe można zlokalizować pod linkiem: http://www.samsung.com/pl/support/servicelocation/

Wierzę, że naprawa odbędzie się szybko i sprawnie

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED