Wsparcie

Open search

Problem z aparatem galaxy s8

First Poster

Przesylam zdjecie jeszcze raz, tym razem screenshota z aplikacji aparatu. Celowo zaslonilam obiektyw, zeby zdjecie bylo ciemne i zeby dalo rade zobaczyc te linie. Niestety ta linia na zdjeciach jest bardzo szpetna. :(Screenshot_20171224-165054.png

Superuser II
Superuser II
Teraz widać. Wszystko wskazuje na wadę soczewki lub matryczy. W takim przypadku bez pomocy serwisu się nie obejdzie. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Ach, czyli jednak. :( W takim razie sie przejde, dzieki za pomoc!

Apprentice

Posiadam uwaga tydzien S8+ po tygodnu pech chcial ze swieta...przestal dzialać aparat z przodu...błąd kamery...tylko serwis? Wszelkie porady z czysczeniem.pamieci itd nie dzialaja

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć hirotaro

Spróbuj jeszcze wyczyścić cache przez tryb recovery.

Możesz też zainstalować zewnętrzną aplikacje do aparatu (np. Google Camera), sprawdzisz w ten sposób czy problem leży jedynie po stronie fabrycznej apki czy, też jest głębiej osadzony w sofcie.

W pierwszym przypadku zapewne wystarczy odinstalowanie aktualizacji, w drugim niestety potrzebne będzie przywracanie ustawień fabrycznych (najlepiej przez rocovery).

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Apprentice

Probowalem już wszystkiego, czyszcze cascha z recovera orzywracanie "systemu" instalacji innych apek za kazdym razem jest przy innych apkach aparat/camera nie powiodlo się wiec chyba zostaje tylko serwis oby szybko rozwiazali problem

Expert

@hirotaro

Z tego co opisujesz wygląda to na grubszą usterkę - skoro systemowo nie udało się rozwiązać problemu, to pozostaje serwis.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Apprentice
Jutro oddaje telefon na serwis trudno przezyje jeszcze kilka dni z Huaweiem ;-)
Expert

@hirotaro

Daj znać jak telefon wróci z serwisu. Powodzenia

Apprentice
No na pewno poinformuje jesli będą łaskawi opisać przyczynę bo znajac serwisy to wgraja nowego softa, na chwilę obecną dzieki za podpowiedzi
Autorzy z największą liczbą like