Wsparcie

Open search

Problem z aparatem galaxy s8

First Poster

U mnie pomoglo rozeszczelnienie telefonu i psikniecie WD40 jak reka odjal

Superuser II
Superuser II

@Dobrzan podobno przy bólach głowy i urujeniach, WD40 również działa? 

Możesz przetestować i dać nam znać? 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Na ból głowy tak.  Na urojenia trzeba dodać jeszcze denaturat i wtedy będzie cacy.  Ale aparat dziala po psiknieciu mozecie sobie nie wierzyć

Superuser II
Superuser II

@Dobrzan mam nadzieję, że wiesz, że moduły aparatów są zamknięte i każdy z nich tworzy jedną odrębną całość. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Tak wiem. Dlatego miniaturowym wiertelkiem nawiercilem obudowe aparatu aby WD40 weszlo do srodka.

Superuser II
Superuser II

@Dobrzan i zalało element światłoczuły oraz soczewki, co już z automatu pogarsza jakość zdjęć.

Proponuję, abyś zaprzestał takich porad, które nijak się mają do rzeczywistości. 

First Poster

Nic nie zalalo. Wszystko dziala i sie nie zacina

Superuser II
Superuser II

@Dobrzan mam nadzieję, że jako Adam Słodowy nie zatrudnia cię i nie zatrudni żaden serwis. A na codzień nikomu na siłę nie pomagasz. Bo szkoda ludzi i ich urządzeń.

First Poster

Tez tak mysle... a chcialem tylko pomóc. Adam Slodowy moglby sie ode mnie uczyc ale niestety... strzalka zardzewiala..

Autorzy z największą liczbą like