Wsparcie

Open search

Problem z aparatem galaxy s8

Highlighted
Superuser II
Superuser II

@Ciejmok a możesz napisać, czy problem dotyczy zawieszającej się optyki, czy jest zgoła inny. Czy zdjęcia zawsze wychodzą nieostre? Jeżeli tak, to wstaw tu jakąś fotkę dla przykładu, abyśmy nie snuli domysłów i nie pisali na darmo.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Zdjęcia zrobione S8: https://zapodaj.net/fd2ad985e27ad.jpg.html

https://zapodaj.net/155efd3013370.jpg.html

Problem najprawdopodobniej dotyczy Focusa w aparacie który przestaje jakby działać i zdjęcia są totalnie nieostre. Żeby problem zniknął na jakiś czas muszę lekko potrzasnac telefonem. Ale problem ciągle powraca. Tak jak pisałem wcześniej, prosto po odebraniu z serwisu po wymianie aparatu dalej problem był.

Superuser II
Superuser II

@Ciejmok to teraz już wiemy, że chodzi o wadliwą serię modułów foto, w których zacinają się soczewki. Serwis zainstalował moduł z tej samej wadliwej serii.

I teraz pytanie, czy sprzedający będzie chciał przyjąć od ciebie naprawiany telefon, czy nie pozostanie ci reklamacja usługi serwisowej, wyjaśnieniem technikom o co chodzi.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice
Ja zostawiłem sobie. Jeden pstryk palcem w obudowę i ok. Dam go na koniec gwarancji, by baterię przy okazji wymiemili.
Ps Szwcu72 wyśle Ci email ma adres jaki jest podany w app Galaxy.
First Poster
Sprzedajacy od poczatku byl informowany o sytuacji i uzgodnilismy ze przed ewentualnym zwrotem sprubuje go naprawic w autoryzowanym serwisie także myślę że nie robiłby z tym problemów.

W takim razie nasuwa się pytanie, dlaczego serwis zainstalował wadliwe soczewke skoro problem zgłaszamy był właśnie z soczewka. Czy to znaczy że ich wszystkie części zamienne np. Te soczewki salą wadliwe ?
Superuser II
Superuser II

@Ciejmok przyznam, że nie wiem jak to jest w serwisie.

Czy mają info o wadliwych modułach?

Całkiem możliwe.

Czy mają numery modułów posiadających wady?

Nie wiem.

Superuser I
Superuser I

@Ciejmok, jeżeli masz możliwość zwrotu do sprzedającego to skorzystałbym z tej opcji. Jeżeli jednak masz jeszcze trochę cierpliwości to możesz spróbować oddać telefon raz jeszcze do naprawy. Wybór należy do Ciebie 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Explorer

Powiedzcie mi czy wadliwe moduły aparatu zostały już zastąpione sprawnymi? W przyszłym tygodniu będę sprzedawał swoją s8 znajomemu (przesiadka na s10+) i teraz moje pytanie czy iść na wymianę czy to olać (skoro problem powraca za kilka chwil po wymianie na nowy) Telefon ma jeszcze 2.5 miesięczna gwarancję ale również w dolnym prawym rogu delikatnie zbitą szybkę (dotyk działa w 100%) I czy serwis wgl podejmuje się takiej naprawy serwisowej gdy jest problem z delikatnie pękniętą szybką? Problem z ostrością mam od pół roku i dzieje się to raz na kilka, kilkanaście razy (zbitą delikatnie szybkę od 3-4 tygodni), ale jakoś nie miałem czasu zajrzeć na serwis I przyzwyczaiłem się do pstryknięcia w okolicach aparatu aby ostrość znowu się znalazła (raczej reset ustawień fabrycznych oraz inne triki z softem nie pomogą prawda?)

Superuser II
Superuser II

@sarendial007 niestety nie wiemy jakie moduły trafiają do serwisów jako części zamienne. Co do samej naprawy, to raczej bez płatnej wymiany wyświetlacza dalsza naprawa nie przejdzie. Nikt nie zaryzykuje, ze podczas nagrzewania wyświetlacz nie poleci dalej. :(

New Member
Miałam ten sam problem i odkryłam, że jak stukne tel z boku to wraca normalny obraz spróbujcie.
Autorzy z największą liczbą like