Wsparcie

Open search

Problem z aparatem galaxy s8

Legend

@JacekZTak daje  100%  gwarancji na wodoszczelność

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@JacekZ, najlepiej wcześniej zadzwonić do serwisu i dopytać czy wymiana w przywołanych ramach czasowych jest możliwa.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster
Witam. Mam również problem z ostroścją zdjęć aparatu z tyłu. Oddałem S8 na gwarancję do autoryzowanego serwisu Samsung, wymienili aparat oraz przeinstalowali system a po odebraniu telefonu z serwisu problem pojawił się znowu zaraz po uruchomieniu telefonu. Iść z nim znowu do tego serwisu ? Żenada żeby flagowiec miał takie problemy z aparatem i żeby naprawy gwarancyjne nie rozwiazywaly problemów...
Superuser II
Superuser II

@Ciejmok a możesz chociaż pokazać te niewystrzone zdjęcia?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice
Tu nie ma co pokazywać, bo obraz podglądu jest rozmazany, więc nikt nie robi foto. Wystarczy lekko puknąć tel i gra już. Ps Dzięki za fajne tarcze na Gear
Highlighted
Superuser II
Superuser II

Jeżeli piszemy o wieszającej/zacinającej się optyce, to tak. A jeżeli jest inny powód, to warto zobaczyć.

@Matys dzięki, staram się jak mogę. Ostatnio zrobiłem porządek. Do kosza poleciały wszystkie nie wspierające trybu AoD oraz automatyki 12/24H. Zaczynam nowy rozdział w twórczości, o ile tylko czas pozwoli. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Matys, obawiam się, że nie obędzie się bez kolejnej wizyty w serwisie. Musisz złożyć reklamację na ostatnio wykonaną usługę.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice
@szewcu72 Super! Mam zamówienie hehe. Tarcza wskazówkowa z arabskimi liczbami a data, bateria i czas zachód wschód słońca tak, by nie zasłaniala żadna wskazówka, czyli maly znacznik między cyframi godzin. Najlepiej dzień tygodnia po Polsku i możliwość zmiany kolorów liczb lub wskazówek. Mile widziane czarne tlo bez bajerów i opcja skrótów do aplikacji. Z góry dzięki. Pozdrawiam!
Superuser II
Superuser II

@Matys narysuj, opisz i wyślij na priva, serio. 

First Poster
Telefon kupiłem jako roczną uzywke na allegro. Myślicie że jest sens się szarpać dalej z tym panującym sie focusem w aparacie czy zwrócić ten telefon sprzedającemu? Czy iść drugi raz i oddac go na gwarancję?
Autorzy z największą liczbą like