Wsparcie

Open search

Problem z aktualizacją Samsung Galaxy S8

Explorer

Czy blokada OEM oraz FAP wpływa jakoś na to czy nie? 

Legend

Tak wpływa.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer

Czyli trzeba to wyłączyć jakimś sposobem? 

Legend

Musisz poczekać jak uda mi się wysłać info na PW 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Legend

@Kubus0061  Dalej nie mogę wysłać jeszcze będę próbował jak nie to jutro.

Legend

@Kubus0061 Jeśli chodzi o blokada OEM  możesz spóbować przez opcje programisty 

Screenshot_20190506-190011_Settings.jpgScreenshot_20190506-190017_Settings.jpg

Big Cheese

@Kubus0061, Czy możesz opisać dokładnie na czym polega problem z aktualizacją ?

Explorer

Problem został opisany chyba dobrze, gdy klikam w aktualizacje wyskakuje że najnowsza aktualizacja została zainstalowana a gdy łączę się z komputerem poprzez kies wyskakuje że nie ma administratora telefonu 

Superuser II
Superuser II

@Kubus0061 napisz, czy telefon ma jeszcze gwarancję?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Big Cheese

@Kubus0061, Zamieścić tutaj zrzut ekranu z aplikacji Phone INFO z zakładki Ogólne oraz z Ustawienia --> Telefon - informacje --> Stan

Autorzy z największą liczbą like