Wsparcie

Open search

Problem z Wifi Samsung A5

Apprentice

Mam problem z Wifi po zainstalowaniu aktualizacji z 21.7.2019, nie mogę się połączyć, wyskakuje problem z uwierzytelnieniem. Nawet jak włączę Internet LTE i włączam Router wifi żeby podłączyć laptopa to nie może się z nim połączyć. Resetowalem ustawienia sieciowe nic nie pomogło. Może ma ktoś jakiś pomysł jak to naprawić? Czy trzeba czekać na aktualizacje...

7 ODPOW. 7
Hotshot

@Damiank85 Uruchamiałes ponownie telefon po aktualizacji?

Ostatecznie po aktualizacji zalecałbym przywrócić ustawienia fabryczne, wcześniej jeszcze  wipe cache partition..

Superuser I
Superuser I

@Damiank85, na początek wyłącz a następnie włącz telefon. Spróbuj również wyczyścić pamięć podręczną w telefonie. Daj znać czy to pomogło.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

Problem rozwiązany, po zgłoszeniu do Samsunga wydali nowa aktualizacje którą naprawiła usterkę.

Superuser I
Superuser I

@Damiank85, dziękuję za informację zwrotną. Cieszę się, że udało się rozwiązać problem. Zapraszam do kolejnych odwiedzin forum 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Superuser II
Superuser II

@Damiank85 z ciekawości zapytam, kiedy zgłosiłeś problem i kiedy wydali aktualizację? I co to za aktualizacja? Bo nic nowego nie widzę. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

W środę 24 zgłosiłem i w sobotę już była poprawka. Dotyczyła zabezpieczeń 

Superuser II
Superuser II

@Damiank85 patrząc na daty, proponuję abyś w przyszłości częściej sprawdzał i instalował aktualizacje. W tej dacie mogła być co najwyżej standardowa aktualizacja dla wszystkich, a nie na twoje zgłoszenie.

Miałeś szczęście. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like