Wsparcie

Open search

Problem z Galaxy S8 - urywanie połączenia internetowego

Apprentice

Dzięki za odpowiedzi, już przywracałam ustawienia fabryczne. Pozostaje chyba poczekać aż Samsung się w końcu zainteresuje i usunie usterkę. 

Superuser II
Superuser II

@KatarzynkaO @MrKupidurski z ciekawości zapytam. Jaki soft posiadacie? XEO, czy może wersję operatorską?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
New Member

Witam,

posiadam s8 od wczoraj i również mam problem ze zrywanym połączeniem z internetem, czy ktoś już znalazł rozwiązanie?

DamianK Moderator
Moderator

@wlodar17 prześlij logi do analizy technikom. Sprawdzą przyczynę. Ścieżka jest następująca: 

Samsung Members-> Wsparcie->Wyślij opinię-> Raporty o błędach -> [Wybór kategorii] -> Zaznacz opcję ‘Wyślij dane raportu systemu’ i opisz problem.

Zgłoszenie trzeba przesłać  jak najszybciej po zauważeniu problemu, korzystając z sieci Wi-Fi.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

New Member

Witam, 

Ja również mam problem z urywającym się połączeniem. Mój problem jest jednak taki, że jeśli używam telefonu nigdy nic się nie zawiesiło, jednak po odłożeniu go, siec wifi się traci (przy Lte nie ma tego problemu) Ikonka obok ikonki wifi pojawia się wykrzyknik.
Czy ktoś miał taki problem lub wie jak go rozwiązać?

Pozdrawiam

Legend

@Tomek92  Spróbuj zapomnieć o sieci WIFI i ponownie z nią się połączyć

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

New Member

Ja mam S8 zaktualizowaną w serwisie do Oreo, bo mialem problem z mikrofonem glownym tym na dole, ktory nie dzialal w ogóle. Po aktualizacji dziala.

Jednak teraz dzieje sie tak, ze jak dzwonię lub odbieram polaczenie to rozłącza po ok 5 - 8 sek. Ilosciowo to polowa polaczen. Szlag chce mnie trafic. Tel mam od 12.2018

Superuser II
Superuser II

@Sasza problem jest tego typu, że już powinienes mieć androida Pie na swojej ósemce. Czyżby nie wyszukiwał ci aktualizacji?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Cześć, mam podobny problem jak w temacie z tym, że z Galaxy Note 8... 

Wydaje mi się, że zaczął występować po jakimś czasie od zakupu, nie od razu. Telefon jest aktualizowany na bieżąco, wersja XEO.  U mnie akurat problem występuję, w momencie, kiedy aplikacja chwilę podziała w tle. Np: korzystam z facebooka, messengera, instagrama itp., jeżeli w trakcie korzystania przejdę do innej aplikacji np. chrome i pokorzystam z niej kilka minut, to po powrocie do tej poprzedniej aplikacji nie mam już w niej połączenia z siecią i dopiero po restarcie można znów korzystać. Zwróciłem również uwagę, że problem występuję dopiero po kilku minutach od przejścia do innej aplikacji, nie od razu. 

Zgłaszałem problem do Samsunga przez Members wraz z raportem systemu, dostałem jednak od nich odpowiedź, że problem leży po stronie operatora mojej sieci. Z czym całkowicie się nie zgadzam, ponieważ problem występuję niezależnie od połączenia WIFI czy LTE. Dodatkowo na innych urządzeniach podłączonych do tej samej sieci w tym Galaxy S8 problem nie występuję.  

Miał ktoś może podobnie i znalazł rozwiązanie?

Pozdrawiam. 

Superuser II
Superuser II

@AVIXD czy przypadkiem nie masz włączonych funkcji oszczędzania danych pakietowych?

Autorzy z największą liczbą like