Wsparcie

Open search

Problem dotyczący serwisu Smartfona

First Poster

Witam.

Chciałabym się dowiedzieć czy po rozkręceniu śrubek w Samsungu Galaxy S3 i wyjęciu płyty głównej,
pamięć wewnętrzna ulega automatycznemu wykasowaniu? Czy w telefonach Samsung Galaxy S3 istnieje tego
typu zabezpieczenie? Moje pytanie wynika z tego iż port micro USB uległ uszkodzeniu i w kilku serwisach nieautoryzowanych naprawy sprzętu elektronicznego powiedziano mi, iż po otwarciu/rozkręceniu smartfona pamięć ulega automatycznemu wykasowaniu.

W związku z tym doradzono mi, aby zakupić nową komórkę, gdyż ta nie nadaje się już do naprawy.

W związku z powyższym chciałabym dowiedzieć się od Państwa czy naprawdę po rozkręceniu
urządzenia pamięć wewnętrzna ulega wykasowaniu, czy może był to poprostu blef, aby nakłonić nieświadomą
klientkę do zakupu nowego telefonu tamże?

1 ODPOWIEDŹ 1
Voyager

Cześć @Marta54

Tak szczegółowe informacji na temat procesu naprawy telefonu nie są publikowane, nie ma więc możliwości uzyskać informacji, czy faktycznie tak jest.

Nie mniej warto pamiętać, że przy każdej naprawie telefonu technik autoryzowanego serwisu reinstaluje system telefonu tak by ten miał najnowsze oprogramowanie i jednocześnie by wykluczyć błąd oprogramowania jako przyczynę usterek.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Autorzy z największą liczbą like