Wsparcie

Open search

Powiadomienie o wilgoci porcie usb w galaxy s8

First Poster

Witam,

Od wczoraj wyświetla mi się komunikat o wilgoci w porcie USB w samsung galaxy s8. Co jakichś czas, po rozpoczęciu ładowania przy wyłączonym telefonie, lecz kilka minut po włączeniu urządzenia, znów pojawiał się ten komunikat. Czasem komunikat pojawiał się również przy wyłączonym telefonie. Nie mogę więc naładować telefonu.

Pozdrawiam, i proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. 

5 ODPOW. 5
Big Cheese

@Franek1  Próbowałeś resetować telefon?

Superuser II
Superuser II

@Franek1  przed resetem spróbuj wyczyścić port USB.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster
W jaki sposób mam wyczyścić port USB?Resetu do ustawień fabrycznych nie próbowałem, lecz jeśli bym to zresetował , to wszystko bym musiał ustawiać od nowa.q
Superuser II
Superuser II

@Franek1 porty czyścimy przedmuchując je sprężonym powietrzem, a następnie przemywamy je alkoholem izopropylowym.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@Franek1, tak. Hard reset usuwa wszystkie dane z telefonu. Nie przywracaj kopii zapasowej po tym zabiegu ponieważ zdarza się, że wraz z kopią są przywracane błędy. Mimo wszystko na początek spróbuj wyczyścić port USB zgodnie z powyższymi wskazówkami.

Autorzy z największą liczbą like