Wsparcie

Open search

Powiększanie i oddalanie ekranu A70

Highlighted
First Poster

Witam,

Parę dni temu zakupiłem telefon Galaxy A70. Mam pewien problem z oddalaniem i przybliżaniem ekranu. Co jakiś czas telefon nie reaguje na tę czynność. Wszystkie inne czynnośći mogę wykonać bez problemu, a żeby powiększyc obraz muszę chwilę odczekać, aż będę mógł to zrobic ponownie. Dotyczy to zarówno powiększania zdjęć w galerii, mapy w Google Maps, czy wypełnienia ekranu na YouTube.

Z góry dzieki za pomoc.

7 ODPOW. 7
Superuser I
Superuser I

@Kubste, na początek spróbuj wyłączyć i włączyć telefon. Jeżeli to nie pomoże to zobacz czy problem w aplikacji Galeria występuje w Trybie bezpiecznym. Napisz również czy jaką posiadasz wersję oprogramowania w telefonie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Witam, 

Kilkukrotne resetowanie telefonu nie przyniosło żadnych efektów. W trybie bezpiecznym systuacja nie uległa zmianie.

A wersja systemu to Android 9.

Superuser I
Superuser I

@Kubste, dziękuję za informacje. Czy przywracałeś kopię zapasową z poprzedniego telefonu? Czy problem występuje od nowości czy pojawił się dopiero po pewnym czasie? Dokładną wersję oprogramowania sprawdzisz przechodząc kolejno do: Ustawienia > Telefon - informacje > Informacje o oprogramowanie > Numer wersji (górna zielona ramka na poniższym zrzucie ekranowym). Przy okazji podaj również wariant telefonu (druga zielona ramka).

wersje.jpg

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Witam,

Przywracałem jedynie kontakty. Problem występuje od samego początku, gdy zaczęłem go po raz pierwszy używać.

Mój numer wersji to A705FNXXU2ASF5

Wariant telefonu XEO/XEO,XEO/XEO

Superuser I
Superuser I

@Kubste, sprawdziłem i posiadasz najnowszą wersję oprogramowania więc wątpię, aby to było problemem. Jestem ciekawy czy inni właściciele tego modelu mają podobne objawy. Czy próbowałeś wyłączyć oraz ponownie włączyć telefon? Sprawdź również działanie Galerii w trybie bezpiecznym.

First Poster

No tak jak już wcześniej pisałem telefon resetowałem kilkukrotnie, lecz nie przyniosło to żadnych efektów. W trybie bezpiecznym problem ten również występuje.

Superuser I
Superuser I

@Kubste, nie doczekaliśmy się informacji od innych posiadaczy tego modelu. Spróbuj wykonać hard reset. Jeżeli zdecydujesz się na resetowanie to koniecznie daj znać czy to pomogło. Być może jest to błąd w oprogramowaniu i kolejna aktualizacja rozwiąże ten problem.

Autorzy z największą liczbą like