Wsparcie

Open search

[Poradnik] Soft / Hard Reset, Tryb Bezpieczny i Wipe Cache Partition

First Poster
Czyli jak ustawiasz nowy wzór węźyka, nie prosi Cię o podanie zapasowego pinu? Pamiętam źe wprowadzałam 6cio cyfrowy, tylko nie jestem pewna czy przy ustalaniu węźyka?
Superuser I
Superuser I

@Magi-3, nie muszę podawać kodu PIN. Przy wejściu do ustawień typu blokady ekranu należy wprowadzić jedynie symbol.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend

Podwierdzam co napisał @nismo  wystaczy symbol bez PIN-u

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Podobno można też odblokować tel. przez konto google, na pewno sćiagałam brzed brakiem możliwości odblokowania jakieś aplikacje więc muszę być zalogowana. Sprawdziłam wszystkie konta jakie pamiętam i owszem są na nich inne rodzinne telefony. Co za pech... na moim jest inne konto, ech pamiętam tylko zapisane imię i nazwisko do niego, telefon też nie dodany, czy znając tylko te dane odobowe mogę uzyskać adres?
Superuser I
Superuser I

@Magi-3, wydaje mi się, że na podstawie samego imienia i nazwiska nie ma możliwości odnalezienia konta Google.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster
A co pokazuje się Wam nad polem do węźyka? Przed narysowaniem i po złym?
Superuser I
Superuser I

@Magi-3, przed narysowaniem pojawia się informacja, że należy wprowadzić symbol po ponownym uruchomieniu a po 5 nieudanych próbach pojawia się czas jaki trzeba odczekać przed podjęciem kolejnej próby.

First Poster

Czyli tak jak u mnie.

Ciekawe do jakiego czasu max  będzie włączal się napis "spróbuj ponownie za..." i co dalej wyskoczy? Może wreszcie jakiś  pin pomocnuczy czy  całkiem się tel.  zablokuje?

Superuser I
Superuser I

@Magi-3, nie będę sprawdzał, ale podejrzewam, że czas będzie wydłużał się coraz bardziej.

Autorzy z największą liczbą like