Wsparcie

Open search

Po aktualizacji galaxy s7 nie włącz się

Apprentice

po dzisiejszej aktualizacji u mnie to samo.. telefon się grzeje i ni chu chu nie rusza.. 3-guziki nie pomagają, macie jakieś pomysły? (baterię miałem naładowaną na 70%)

Superuser II
Superuser II

@PiWa możesz rozwinąć wątek - "3-guziki nie pomagają". Nie wiele to mówi o zachowaniu się telefonu i którą kombinację stosujesz? 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Już zastosowałem wszystkie, łącznie z 4ema guzikami (cały dzień walki) poszedł popołudniu do serwisu (podejrzenie śmierci płyty głównej czyli cykl życia produktu wg samsung prawdopodobnie się dopełnił) dzisiaj będę znał diagnozę około 12:00

Apprentice

żona odebrała z serwisu, mówiła że działa zobaczymy jak długo (miał na nowo wgrany soft)

Superuser II
Superuser II

@PiWa po wgraniu świeżego softu powinien działać poprawnie.

Zdarzały się już przypadki soft bricka po aktualizacjach OTA.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like