Wsparcie

Open search

Połączenie przychodzące - historia numeru.

First Poster

Cześć wszystkim.

Mam pytanie.

Mój poprzedni telefon - Galaxy S5 active miał taką funkcję, że jeśli ktoś do mnie dzwonił, to telefon wyświetlał mi historię dla tego numeru (np. treść poprzedniego smsa, albo o której było ostatnie połączenie).

Aktualnie używam Galaxy Note 8 i nie mam tej funkcji, ale kiedy przeglądam ustawienia, to mam czasem wrażenie, że się pogubiłem.

Czy jest taka opcja i czy ktoś wie, jak ją włączyć?

16 ODPOW. 16
RadekK Moderator
Moderator

Cześć @inflamator,

W Androidzie 8 również jest taka opcja. Włącz aplikację "Telefon" -> 3 kropki w prawym górnym rogu -> Ustawienia -> Zaznaczamy "Wyświetl inf. o rozmówcy".

Przy połączeniu przychodzącym wyświetlana jest ostatnia aktywność z tym numerem/kontaktem np. godzina ostatniego połączenia lub tak jak piszesz treść SMS-a.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Mam to włączone, a historii nie mam. Czy sprawdzałeś to może dla Note'a 8?

RadekK Moderator
Moderator

Na Note8 będę mógł sprawdzić to jutro. Wrócę z odpowiedzią zwrotną, jednak jestem pewny, że opcja powinna działać w ten sam sposób również na twoim telefonie. Wyczyść dane aplikacji "telefon" z poziomu ustawień - aplikacje - 3 kropki w prawym górnym rogu - pokaż aplikacje systemowe. 

20181128_225341.jpg

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Czy to normalne, że mam 3 aplikacje "telefon" w aplikacjach systemowych? 

Może ma to jakiś związek z dual sim? SmartSelect_20181129-072402_Settings.jpg

Superuser II
Superuser II

Wszyscy tak mają. A niektórzy nawet 4. Zauważ że każda ma inną wielkość, nie jest więc to ta sama apka powielona kilkukrotnie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Próbowałem czyścić dane aplikacji telefon (wszystkich). Próbowałem również w trybie bezpiecznym - nie mam historii podczas połączenia przychodzącego... :/

Superuser II
Superuser II

@inflamator A kontakty gdzie masz zapisane?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Na kontach Google. Czy to może być przyczyna? Na s5 też tak miałem...

Superuser II
Superuser II

Nie, myślalem, że może na SIM i tu szukałem problemu. Też mam na google i u mnie jest okej.

Zastanawiam się co może być przyczyną i nie mam pomysłu. :(

Spróbuj jeszcze wipe cache partition z poziomu recovery.

Jak nie pomoże o pozostanie naprawcza instalacja systemu, bez usuwania danych.

Autorzy z największą liczbą like