Wsparcie

Open search

Połączenie Samsung Galaxy s8+ z telefonem akantha

Observer

Witam. Czy ktoś pomoże. Mam tel  Samsung s8+ i zegarek który kupiłam firmy akantha . NIE  mogę w żaden sposób połączyć zegarka a nie mam kompletnie pojęcia jak to sprawdzić. Posciagalam już wszystkie programy jakie tylko było możliwe i nic. Na telefonie pokazuje mi że się połączył przez bluthu ale po włączeniu nic się nie dzieje. Nie wiem już czy zegarek wadliwy czy po prostu się modele nie dopasuja? Proszę o jakieś informacje.

1 ODPOWIEDŹ 1
Superuser II
Superuser II

Szczerze? To nawet google nie potrafi nic konkretnego podpowiedzieć na temat tego zegarka :(

Ogólnie, te marketowe zegarki działają ze swoimi aplikacjami, które trzeba pobrać albo ze sklepu google albo bezpośrednio ze strony producenta. Przeważnie jest to ta sama aplikacja dla "1000" różnych a jakże identycznych zegarków.

Tylko niej można zapewnić jako taka współpracę zegarka z telefonem. Są oczywiście przypadki, że połączenie nie zadziała i nie dotyczy to tylko telefonów Samsunga. Problemy występują również z innymi markami.

Jeżeli ktoś tu nie ma podobnego zegarka, będzie problem aby coś zaradzić. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like