Wsparcie

Open search

Plusy i minusy S10e oraz A70

First Poster

Cześć! Do użytkowników S10e oraz A70 przychodzę z prośbą - możecie wymienić cechy tych telefonów dlaczego to właśnie takie, a nie inne urządzenia wybraliście? Zastanawiam się nad jednym z tych urządzeń i od S10e odrzuca mnie trochę rozmiar, jest po prostu dla mnie za mały natomiast w przypadku A70 barierą jest brak IP68 oraz brak jakiejkolwiek stabilizacji obrazu. Z góry dziękuje za pomoc!

6 ODPOW. 6
Navigator

Cześć @Executivv

wypowiem się w sprawie S10e, ponieważ tego modelu używam.

Telefon jest kompletny, jeżeli patrzymy pod kątem cena/jakość. Jego jednak największym plusem, patrząc subiektywnie, jest rozmiar. Jeżeli właśnie ta kwestia jest dla Ciebie minusem, to może S10 albo plus?

Łap też trochę suchych faktów: klik

Pomogłem? Zaakceptuj jako rozwiązanie.

„Musimy nauczyć się uzyskiwać potrzebną nam energię bez zużywania surowców.“ Nikola Tesla

First Poster

S10 i S10+ są jednak trochę za drogie jak na moje możliwości aktualnie, a w t-mobile jest fajna oferta na abonament w przypadku tych dwóch telefonów ponieważ za A70 (100zł miesiąc) płacimy na start około 750zł, a w przypadku S10e 1150zł na start więc różnica nie jest jakaś dramatyczna Teraz nasunęło mi się jeszcze pytanie co do S10e. Zawiera on te wszystkie bajery w aparacie typu slowmotion i tym podobne? I czy dwa aparaty z tyłu są dużo lepsze od trzech w A70?

Navigator

Na pierwszą część mogę odpowiedzieć: posiada bajery typu Live Focus, Zwolnione tempo, B. zwolnione tempo, Panorama.

Obiadu jednak nie gotuje
Nie mam jednak jak porównać do A70.

Pomogłem? Zaakceptuj jako rozwiązanie.

„Musimy nauczyć się uzyskiwać potrzebną nam energię bez zużywania surowców.“ Nikola Tesla

Superuser I
Superuser I

Witaj @Executivv. Nie posiadam żadnego z modeli, o które pytasz, ale postaram się wymienić najważniejsze różnice pomiędzy tymi telefonami.

Galaxy S10eGalaxy A70
ProcesorExynos 9820Snapdragon 675
Typ wyświetlaczaDymamic AMOLEDSuper AMOLED
IP68TakNie
HDR+ 10TakNie
RAM6 GB6 GB
Wyświetlacz5,8"6,7"

Dodatkowo aparat w S10e wykonuje lepsze zdjęcia. Jedynym argumentem na plus dla modelu A70 jest większy wyświetlacz, na którym Ci zależy. Musisz zdecydować czy chcesz większy telefon ze słabszymi parametrami czy mniejszy, ale zdecydowanie bardziej zaawansowany.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

No fakt, dużo słabiej A70 wypada na tle S10e pod względem parametrów. Szerzej zastanowiłem się nad S10 lub S10+ i na Allegro jest pełno ofert gdzie takowe telefony mozna zakupić w ratach nie większych niż 170zł miesięcznie jednak obawiam się jednego..  To jest Allegro i wszystko jest możliwe. Co o tym sądzicie?

Superuser I
Superuser I

@Executivv, zgodzę się co do tego, że na Allegro wszystko jest możliwe  Może lepszym pomysłem byłoby znalezienie telefonu w jednym z dużych sklepów z elektroniką? Dosyć często pojawiają się tam promocje na raty zero procent. Ponadto aktualnie trwa promocja, w której do modelu S10 dodawane są słuchawki Galaxy Buds a do modelu S10+ 128 GB opaska Galaxy Fit. Dodatkowo można skorzystać z promocji odkup, w której gwarantowane jest 350 zł za obecny telefon. Więcej informacji o promocjach znajdziesz w tym oraz w tym miejscu.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like