Wsparcie

Open search

[POSZUKIWANY] Fabryczny dzwonek Samsung

Apprentice

Cześć wszystkim  

Poszukuję pewnego dzwonka usłyszanego kiedyś w telewizji. 

Szukam go od kilku miesięcy ale nikt nie zna jego tytułu - najprawdopodobniej jest to fabryczny dzwonek firmy Samsung instalowany w starszych modelach lub  jest dzwonkiem innej firmy, ale na 100% jest to dzwonek fabrycznie wgrany w jakiś model telefonu. 

Zamieszczam fragment nagrania z tym dzwonkiem: klik

Z góry dziękuję za wszelką chęć pomocy

17 ODPOW. 17
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć krzysiek_trybus

Jeśli mnie ucho nie myli to chyba znalazłem ringtone

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

Highlighted
Apprentice

KrzysiekK napisali:

Cześć krzysiek_trybus

Jeśli mnie ucho nie myli to chyba znalazłem ringtone

To chyba jednak nie ten dźwięk 😊

KrzysiekK Moderator
Moderator

Rzeczywiście, po ponownym przesłuchaniu stwierdzam, że się nie popisałem

Szukam dalej.

Editor7.gif

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED

DamianK Moderator
Moderator
Hahaha, to zdecydowanie nie ten dźwięk, KrzysiekK

Przesłuchałem chyba z 30 reklam Samsunga, a także ewolucję dzwonka Over The Horizon w latach 2011-2017 i niestety nie znalazłem tego, czego szukasz. :(

Może pamiętasz coś więcej z tej reklamy? Jakiego produktu dotyczyła?

Editor7.gif

GALAXY UNPACKED

Superuser II
Superuser II

@krzysiek_trybus

Też dzisiaj próbowałem odgadnąć co to. Ale taki fragment solówki na gitarze i jeszcze w takiej jakości :( to można dopasować 1000 utworów rockowych.

Dasz radę poszukać dłuższego fragmentu?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Szewcu72 napisali:

@krzysiek_trybus

Też dzisiaj próbowałem odgadnąć co to. Ale taki fragment solówki na gitarze i jeszcze w takiej jakości :( to można dopasować 1000 utworów rockowych.

Dasz radę poszukać dłuższego fragmentu?

Ten dzwonek usłyszałem ostatnio w serialu telewizyjnym pt. "M jak miłość", tutaj link do odcinka: klik - dzwonek można usłyszeć w materiale w okolicach 00:21:38 trwania odcinka i widać tam także telefon, ale telefon chyba dużo tutaj nie da

Superuser II
Superuser II
Niestety, procesory wyszukiwania nie są wstanie zidentyfikować tego utworu. Za krótki, zbyt mało wyrazisty i za dużo szumów. :(

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Szewcu72 napisali:
Niestety, procesory wyszukiwania nie są wstanie zidentyfikować tego utworu. Za krótki, zbyt mało wyrazisty i za dużo szumów. :(

Pisałem kiedyś na FP serialu i napisali mi tylko, że jest to dzwonek fabryczny jakiejś firmy - nie wiem jakiej. Nie znam tytułu oraz producenta Dzięki za próbę i chęć pomocy.

Pozdrawiam.

Superuser II
Superuser II
Gdyby podali model, to już by było po sprawie.

Autorzy z największą liczbą like