Wsparcie

Open search

Odszyfrowywanie karty pamięci

Apprentice

Witam,

mam problem z odszyfrowaniem karty pamięci. Oddawałem telefon do naprawy, zrobiłem reset do ustawień fabrycznych przed oddaniem do swerwisu. Po naprawie i włożeniu karty pamięci dostaje powiadomienie, że karty nie można odszyfrować. W komunikacie jest napisane, że aby to zrobić muszę ją odszyfrować na urządzeniu na którym została zaszyfrowana. Czy da coś się z tym zrobić?

Zgóry dziękuję za odpowiedzi

6 ODPOW. 6
Legend

@bartung  A co było naprawiane lub wymieniane  w tym telefonie ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice
Wyświetlacz, przedni aparat i obudowa
Superuser I
Superuser I

@bartung, Witaj na forum. Obawiam się, że nie odzyskasz już plików zapisanych na karcie pamięci jeśli urządzenie zostało przywrócone do ustawień fabrycznych bez wcześniejszego odszyfrowania karty.

Screenshot_20191006-200426_Settings.jpg

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Big Cheese

@bartung  Nie uda się odszyfrować karty pamięci. 

Superuser I
Superuser I

@bartung, Przywracając ustawienia fabryczne utraciłeś klucz deszyfrujący i nic z tym już nie zrobisz.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

dzięki za odpowiedzi

Autorzy z największą liczbą like