Wsparcie

Open search

Odrzucanie połączeń A50

First Poster

Samsung Galaxy A50 2019

Telefon leży na stole, ktoś dzwoni. Podnosze żeby odebrać i automatycznie sam odrzuca połączenie. Prawie za każdym razem. Przeszukałam cały telefon i internet żeby znaleźć jakąś pomoc ale nic.. Ktoś miał taki problem? Wie jak to rozwiązać?

3 ODPOW. 3
Superuser I
Superuser I

@Ruda102, na początek spróbuj wyłączyć oraz ponownie włączyć telefon. Czy problem występował od nowości czy pojawił się dopiero po czasie? Czy możesz poprawnie wykonywać połączenia? Telefon pochodzi od operatora czy został zakupiony w wolnej sprzedaży?

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

Telefon kupiłam od operatora. I właściwie ma to od samego początku, mam go może z dwa tygodnie... 

I połączenia wychodzące normalnie wykonuje 

@nismo  napisał(a):

@Ruda102, na początek spróbuj wyłączyć oraz ponownie włączyć telefon. Czy problem występował od nowości czy pojawił się dopiero po czasie? Czy możesz poprawnie wykonywać połączenia? Telefon pochodzi od operatora czy został zakupiony w wolnej sprzedaży?

Superuser I
Superuser I

@Ruda102, rozumiem, że wyłączenie i ponowne włączenie nie rozwiązało problemu. Sprawdź czy telefon działa poprawnie z kartą innego operatora. Spróbuj również wykonać hard reset. Pamiętaj żeby nie przywracać kopii zapasowej po zresetowaniu telefonu. Zdarza się, że wraz z kopią przywracane są błędy. Daj znać czy to pomogło.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Autorzy z największą liczbą like