Wsparcie

Open search

Odcisk Palca samsung a40!

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Dzień dobry, ostatnio mam problem z czytnikiem lubi papailaryn w moim smartfonie.  Mimo że dodaje swój palec zeby dzieki niemu odblokować mój telefon, samsung podaje komunikat że nie jest to mój palec "nie znaleziono"! Proszę o pomoc! Ps sprawdziłem wszystko *#0*#!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@Bozydar666, przed wizytą w serwisie spróbuj jeszcze wykonać hard reset. Pamiętaj, aby nie przywracać kopii zapasowej ponieważ wraz z nią mogą zostać przywrócone błędy. Jeżeli resetowanie nie przywróci poprawnego działania czytnika to konieczna będzie wizyta w serwisie zgodnie z tym co napisał @vdsl2.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
6 ODPOW. 6
Superuser I
Superuser I

@Bozydar666, na początek spróbuj usunąć wszystkie zarejestrowane odciski i dodaj je na nowo. Czy jak sprawdzasz odciski za pomocą opcji Sprawdzanie dodanych odcisków palców to otrzymujesz pozytywne wyniki?

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster
Znowu usunąłem i bardzo dokładnie dodałem palec, ale niestety nadal nic. Sprawdziłem palec tą opcją którą Podałeś i wychodzi wynik "brak dopasowania".
Legend

@Bozydar666  Jak masz wersje softu czy taką A405FNXXU2ASG1 ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

First Poster
Nie mam A405FNXXU2ASF2
Legend

@Bozydar666  Czyli masz już najnowszy soft chyba pozostaje Ci wycieczka do serwisu.

https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@Bozydar666, przed wizytą w serwisie spróbuj jeszcze wykonać hard reset. Pamiętaj, aby nie przywracać kopii zapasowej ponieważ wraz z nią mogą zostać przywrócone błędy. Jeżeli resetowanie nie przywróci poprawnego działania czytnika to konieczna będzie wizyta w serwisie zgodnie z tym co napisał @vdsl2.

Autorzy z największą liczbą like