Wsparcie

Open search

Nowy galaxy S7 , BATERIA z 95% na 84% w ciągu 18 minut.

Highlighted
First Poster

Witam, kupiłem nowego samsunga galaxy s7 ze sklepu. Co do aplikacji, to wszystko śmiga, aparat piękny. Jedynym minusem który zauważyłem jest bateria i bardzo słabe wibracje w porównaniu do Huawei p10 lite, który miałem wcześniej. Co do baterii to w ciągu 18 minut zabiera ponad 11%. Czyli cała bateria wystarcza na niecałe 3  godziny korzystania. Korzystam z średniego oszczędzania baterii i wydaje mi się, że ten wynik jest bardzo słaby ! Skoro w nowym egzemplarzu bateria wystarcza na tak krótko, to co będzie za pół roku ? 2 godziny  na pełnym naładowaniu ? Mam najnowszą wersję androida. Korzystam ze snapchata, instagrama, Fb,messengera , google chrome, oraz mam włączone wifi, bądź LTE. Proszę o pomoc, bo przez tę baterię wydaje mi się, że jest to słaby zakup, a ogólnie aplikacje włączają się ułamek sekundy, co bardzo mi się spodobało. Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam !xd1.jpgxd2.jpg

8 ODPOW. 8
Legend

@12margo099 Trochę szybki spadek jak na nowy telefon a jak go kupiłeś były oryginalnie zapakowany ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

@12margo099 czy to szybkie zużycie to wniosek na podstawie tego co pokazałeś na zrzucie systemowym, czyli obsługa telefonu po długiej bezczynności w nocy?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

@

Tak, kupiłem go z X-kom . Był oryginalnie zapakowany, miał te plomby producenta, które musiałem przeciąć. Wszystko oryginał   

@Szewcu72 
Nie rozumiem o co dokładnie Ci chodzi...

Wczoraj naładowałem telefon do 95%, włączyłem na noc oszczędzanie energi na maxa, rano wstałem i było tylko
92%, zmieniłem na oszczędzanie enegii na średni poziom. teraz mam 82% baterii i 20 minut korzystania z telefonu
licząc z aplikacji pobranej ze sklepu play
Superuser II
Superuser II

@12margo099 po pierwsze, odinstaluj zewnętrzną aplikację do nadzorowania baterii. Tego typu aplikacje więcej szkodzą (zużywają baterię) niż pomagają. 

Po drugie, nawet gdy telefon jest nie używany, sam system wykonuje jakieś czynności, pobierane są informacje push z zainstalowanych aplikacji, aktualizowane są konta pocztowe i robione kopie zapasowe. Telefon więc pracuje. A gdy go wybudzisz po długim nieużytkowaniu, wtedy wszystkie inne aplikacje korzystające z danych internetowych starają się zaktualizować swoje zasoby i wtedy może pojawić się nagły skok w obciążeniu baterii, to raczej naturalne.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

@szewcu72 

Rozumiem. Jeszcze mam jedno pytanie. Nie odinstalowałem tej aplikacji zwenętrznej o użyciu baterii i teraz mam taki wynik: 50 minut korzystania zabrało mi około 20-25 % baterii. Rozumiem, że to jest normalne? Trochę się niepokoję, bo zdarłem folie ochronne z telefonu, a gdybym tego nie zrobił, to mógłbym go spowrotem zwrócić do sklepu i kupić jakiś inny :/ Na dodatek na innym forum pisali, żebym poszedł z telefonem do serwisu, bo to jakaś wada produkcyjna baterii. 

Legend

@12margo099Czym prędzej odinstaluj tę aplikacjie naładuj telefon do 100% ustaw średniego oszczędzania baterii.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

@12margo099  i jak tu pomagać, my podpowiadamy Ci co zrobić, a Ty dalej swoje. :(

Ale to woja piaskownica, twoje zabawki, do niczego Cię nie zmusimy.

First Poster

Ok, zrobię tak jak mówicie. Dzięki za pomoc, Pozdroawiam  

Autorzy z największą liczbą like