Wsparcie

Open search

Nowość w serii "A" - poznajcie A50!

Superuser I
Superuser I

@Kaspro, nie korzystam z tej funkcji więc niestety nie wiem czy w najnowszej wersji systemu Android Pie coś uległo zmianie. Sprawdź czy masz możliwość sterowania podczas korzystania z aplikacji Samsung Music.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@nismo @Kaspro nic nie uległo zmianie. Przynajmniej na S10 wszystko działa. Ale sterowanie powinno być ustawione zarówno  dla ekranu blokady jak i AoD.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

W Samsung Music spotify i Google muzyka działa dokładnie tak jak powinno a w przypadku Tidala z którego korzystam niestety nie.. no cóż trzeba będzie zrobić przesiadkę na spotify

Superuser I
Superuser I

@Kaspro, rozumiem. W takim razie warto zgłosić sugestię do dewelopera aplikacji Tidal z prośbą o dodanie takiej możliwości do aplikacji w systemie Android.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Witam, zauważyłem, że sporo użytkowników ma problemy z baterią, w tym i ja, troche mnie niepokoi fakt że przy normalnym użytkowaniu telefon nie potrafi wytrzymać 1 dnia, gdy każdy zapewnia że w 1 dzień właściwie rozładować się go nie da, lub trzeba się bardzo postarac. Czyźby te telefony miały problem z baterią? W końcu to 4000mah.

Legend

@aks19  Czy widziałeś ten temat ? Klik

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@aks19, na forum nie widziałem zgłoszeń dotyczących baterii od użytkowników modelu Galaxy A50. Jak długo korzystasz z telefonu i czy problem występował od nowości?

First Poster
Temat widziałem, do wielu punktów się stosuje, telefonu nigdy nie rozładowałem do 0%
First Poster
Telefon posiadam od ponad tygodnia, juz od samego początku wydawało mi się, że coś jest nie tak, bo telefon nie potrafił przetrwać 1 dnia, dostałem tę marcową aktualizacje i sytuacja się jeszcze bardziej pogorszyła, nie wiem czy to problem softu, czy samego urządzenia.
Legend

@aks19  Może coś nie tak z twoim telefonem https://eu.community.samsung.com/t5/Telefony/Nowość-w-serii-quot-A-quot-poznajcie-A50/m-p/1086710/hi...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like