Wsparcie

Open search

Nowość w serii "A" - poznajcie A50!

Superuser II
Superuser II

@PrzemekM wszystko jest ok, ale zadziwia mnie ta ilość. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster
Mam A50 i ostatnio przez 10 godzin non stop oglądałem tv i jeszcze miałem 23%batetii.
Superuser I
Superuser I

@Blackwolf-1, to bardzo dobry wynik. Wygląda na to, że A50 to dobry wybór dla osób, którym zależy na długim czasie pracy na jednym ładowaniu baterii 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Czy ktoś z was posiada a50 i powie mi czy da się ustawić żeby był inny dźwięk przychodzącego sms a inny dźwięk np powiadomienia z instagrama lub innej dowolnej apki? Nie mogę znaleźć tej opcji i mam taki sam dźwięk powiadomień z apek i taki sam gdy dostanę sms

Superuser I
Superuser I

@Kaspro, podejrzewam, że w telefonie A50 jest tak samo jak w S10+, na podstawie którego podam ścieżkę dla aplikacji WhatsApp: Ustawienia > Powiadomienia > WhatsApp > Powiadomienia wiadomości > Dźwięk. Zbliżona ścieżka do zmiany dźwięku będzie dla pozostałych aplikacji. Daj znać czy udało się zmienić dźwięk powiadomień.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

@Nismo dziękuję za poradę w pewnym stopniu rozwiązało to problem (chociaż na s7edge mogłem ustawić to oddzielnie w opcjach A tu trzeba na około kombinować) 

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie tego a50 gdy jadę gdzieś i słucham muzyki to z poziomu AoD nie mogę dwa razy tapnac i zmieniać piosenek:( czy Samsung usunął tą opcję czy coś źle uatwiłem?

Superuser I
Superuser I

@Kaspro, musisz aktywować element Muyzka FaceWidget a następnie w celu obsługi muzyki na ekranie AOD należy kliknąć dwukrotnie zegar i przesunąć w prawo lub w lewo. Szczegółowa instrukcja znajduje się w instrukcji użytkownika na stronie 115.

First Poster
Kurde właśnie ustawiłem wszystko tak jak w instrukcji a wciąż nie mogę sterować muzyką:/
Superuser I
Superuser I

@Kaspro, czy pojawia się sterownik muzyki z widocznymi przyciskami do obsługi odtwarzania?

First Poster
Zamiast sterownika z przyciskami widze taki komunikat (muzyka w tym czasie gra, aplikacja tidal) "Odblokuj telefon i odtwórz muzykę aby pokazać muzykę na ekranie blokady"
Autorzy z największą liczbą like