Wsparcie

Open search

Nowe smartfony serii Galaxy A - jesteście gotowi?

Navigator

Już na początku lutego do sprzedaży w Europie trafią nowe, wysokiej klasy smartfony serii Galaxy A (2017).

 

Uwagę już na początku zwracają udoskonalone aparaty fotograficzne, zarówno tylny jak i przedni w Galaxy A5 charakteryzuje się rozdzielczością 16 MP, w przypadku Galaxy A3 jest to odpowiednio 13 MP i 8 MP. Aparaty w obu modelach mają taki sam jasny obiektyw F1.9. Nowością w serii Galaxy A (2017) jest również możliwość przesuwania przycisku migawki w dowolne miejsce na ekranie oraz użycia wyświetlacza jako przedniej lampy błyskowej w celu doświetlenia zdjęcia, wpływa to na wysoką jakość ujęć typu selfie. 

 

Smartfony serii Galaxy A (2017) zostały również zaprojektowane z uwzględnieniem kilku popularnych cech flagowego smartfona Galaxy S7:

 

  • Po raz pierwszy w serii Galaxy A (2017) zastosowano wodo i pyłoodporną obudowę zaprojektowaną zgodnie z normą IP68, która chroni telefon przed wodą (do 1.5m przez 30 minut), piaskiem i pyłem, umożliwiając korzystanie z urządzenia w niemal każdych warunkach.
  • Pojemniejsza bateria pozwala wydłużyć czas korzystania z telefonu. Galaxy A5 (2017) ma funkcję szybkiego ładowania, obie wersje Galaxy A wyposażono w port USB typu C.
  • Technologia Always on Display umożliwia wyświetlanie najważniejszych powiadomień bez budzenia telefonu, co oszczędza czas i baterię.
  • Pojemniejsza pamięć i obsługa kart microSD do 256 GB   

 

Galaxy A (2017) będzie dostępny w czterech stylowych kolorach: Black Sky, Gold Sand, Blue Mist i Peach Cloudi.

GalaxyA2017.jpg

 

Jakie są Wasze odczucia i oczekiwania względem nowej odsłony serii A?

:robothappy:


Dzięki, że jesteś z nami! Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
3 ODPOW. 3
Pathfinder

moja życiowa partnerka używa Galaxy A5 (2016) i jest bardzo zadowolona, cała seria ma bardzo fajny design i jakość wykonania nie ustępuje flagowym modelom, nazwałbym to ciekawą alternatywą za mniejsze pieniądze a nowe A zapowiada się mega interesująco, zwłaszcza zapowiadany aparat 16MP zarówno przedni jak i tylny stanie się hitową opcją dla nastolatek uzależnionych od selfie


♫♪ to co się dzieje, naprawdę nie istnieje ♫♪
Navigator

Mamy również pierwsze video, prezentujące nową serię Galaxy A:

 


Dzięki, że jesteś z nami! Jeśli odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
First Poster
Przydała się ta informacja
Autorzy z największą liczbą like