Wsparcie

Open search

Note 8 restartuje się samoistnie

Superuser I
Superuser I

@PapaEmeritus, warto zadzwonić do serwisu i podpytać jak będzie wyglądać naprawa telefonu. Są serwisy, które naprawiają telefony na poczekaniu podczas jednej wizyty.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Explorer

W Opolu chyba nie ma takiego sympatycznego serwisu oddałem do nich na gwarancję Monitor ze względu na dość spore prześwietlanie przy ramce i spotkałem się z odpowiedzią, iż "jest to normalne zjawisko w przypadku technologii led". Nie oczekuję od nich za wiele.

Superuser I
Superuser I

@PapaEmeritus, rozumiem. Życzę w takim razie powodzenia i koniecznie daj znać po wizycie czy udało się naprawić telefon.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Explorer
Witam, telefon dzisiaj do mnie wrócił. Niezbędna była wymiana płyty głównej oraz baterii. Dodatkowo wymieniono jeszcze gniazdo USB. Na razie działa, więc jestem dobrej myśli.
Superuser I
Superuser I

@PapaEmeritus, doskonałe wieści! Dziękuję za informację i życzę bezawaryjnego użytkowania Galaxy Note8 

Autorzy z największą liczbą like