Wsparcie

Open search

Note 8 restartuje się samoistnie

Highlighted
ROZWIĄZANE
Explorer

Cześć, mam problem z Note 8. Posiadam go od sierpnia, ale od około miesiąca zaczyna mi się restartować bez wyraźnej przyczyny. Potrafi się zrestartować zarówno w czasie użytkowania, jak i spoczynku. Robiłem reset do fabrycznych i nie przyniosło to poprawy. Wczoraj zaktualizowałem urządzenie do "Pie" i też już zdążył paść. Kwalifikuje się od razu do reklamacji, czy mogę spróbować jeszcze czegoś innego?

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@PapaEmeritus, rozumiem. Życzę w takim razie powodzenia i koniecznie daj znać po wizycie czy udało się naprawić telefon.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Explorer
Witam, telefon dzisiaj do mnie wrócił. Niezbędna była wymiana płyty głównej oraz baterii. Dodatkowo wymieniono jeszcze gniazdo USB. Na razie działa, więc jestem dobrej myśli.
14 ODPOW. 14
Legend

@PapaEmeritus  Czy robiłeś reset jak tutaj ? https://eu.community.samsung.com/t5/Urz%C4%85dzenia-Mobilne/Soft-Hard-Reset-oraz-Tryb-bezpieczny/m-p...

Czy po tym resecie był przywracany z kopi zapasowej ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer
Najpierw próbowałem same cache wipe. W związku z brakiem poprawy zrobiłem Full wolę z poziomu recovery. Potem przywróciłem urządzenie z kopii zapasowej.
Legend

@PapaEmeritus  To wykonaj reset Full jeszcze raz ale juz nie przywracaj telefonu z kopii bo pobierasz błędy i dlatego wszystko wraca do samoistnych restartów 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@PapaEmeritus, jeżeli przywracanie ustawień fabrycznych bez kopii nie rozwiąże problemu samoistnych restartów to konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Troubleshooter

@PapaEmeritus  możliwe że  będzie  konieczna wizyta  w serwisie.  Najczęstrzym powodem  problemów związanych z samoczynnym resetowaniem się jest uszkodzona  płyta główna. 

Explorer
Niestety. Telefon właśnie zanotował restart. Chyba czeka mnie wycieczka do Euro RTV w tygodniu.
Superuser I
Superuser I

@PapaEmeritus, jeżeli zamierzasz złożyć reklamację z tytułu gwarancji to lepiej udać się bezpośrednio do punktu serwisowego Samsung. Oddanie urządzenia do sklepu wydłuży jedynie obsługę ponieważ telefon i tak zostanie wysłany do serwisu. Chyba, że zamierzasz korzystać z rękojmi to w takim wypadku musisz zgłosić się do sklepu, w którym zakupiłeś telefon. Listę punktów serwisowych Samsung znajdziesz na tej stronie.

Explorer
Jak ogarnę telefon zastępczy to tak zrobię. Najgorzej, że te resety nie są zbyt częste, więc mogą mnie zbyć w serwisie.
Legend

@PapaEmeritus  Jak udasz się do serwisu to sprawdzą na miejscu co się dzieje niedobrego z twoim telefonem. Nikt ciebie nie spławi  https://www.samsung.com/pl/support/smartserviceinshop/

https://news.samsung.com/pl/nowy-samsung-premium-service-plaza-w-poznaniu

Autorzy z największą liczbą like