Wsparcie

Open search

Note 8 ostatnia aktualizacja 03.2019

First Poster
Za chwilę kończy się gwarancja to można by pominąć oficjalne wgrywanie
Superuser I
Superuser I

@jura_f, pasek nawigacyjny możesz zastąpić gestami pełnoekranowymi (Ustawienia > Wyświetlacz > Pasek nawigacji > Gesty pełnoekranowe). Zobacz jak będzie wyglądała transmisja w przeglądarce Google Chrome oraz Samsung Internet.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Hotshot

@jura_f  U mnie też są czarne paski bo bokach jak włączyłem wideo na polsat sport poprzez przeglądarke zarówno chrome jak i Samsung Internet , nie można rozszerzyć na cały ekran. Natomiast problem ten nie występuje w aplikacji Polsat Sport. Spróbuj przez aplikację odtworzyć video.

First Poster

W aplikacji działa faktycznie. Znowu mogę oglądać motogp na wyjazdach bez zaklejania taśmą ekranu🙂

First Poster
Te gesty pełnoekranowe to porażka , jak takim g....m można było zastąpić ukrywanie paska.
Hotshot

@jura_f  No cóż ja na gesty nie narzekam, korzystam od początku i wg. mnie działają dobrze.

Superuser I
Superuser I

@jura_f, Samsung wraz z aktualizacją Android Pie zrezygnował z opcji ukrywania paska nawigacyjnego, ale za to użytkownicy zyskali gesty pełnoekranowe. Korzystam z gestów od momentu kiedy posiadam system Android Pie i uważam, że to znacznie lepsze rozwiązanie niż pasek nawigacyjny.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

Jest już dostepna nowa aktulizacja dla Note 8 wariant "XEO" N950FOXM6DSF6

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

Oficjalna lista zmian dla aktualizacji, o której wspomniał @vdsl2, przywołuje wyłącznie czerwcowe poprawki bezpieczeństwa, które pojawiły się wraz z poprzednia aktualizacją o numerze N950FOXM6DSF5.

Autorzy z największą liczbą like