Wsparcie

Open search

Note 8 ostatnia aktualizacja 03.2019

First Poster

Po ostatniej aktualizacji samsung strasznie dużo popsuł nie wspominając o wyglądzie . Jak zmienić rozmiar wyświetlacz 4:3 lub 16:9? Poprzedni system dawał możliwość chowania się przycisków funkcyjnych. Podczas oglądania transmisji online brak wyświetlania na całym ekranie bo po prawej cały czas są na białym tle przyciski funkcyjne. Jest jeszcze kilka innych rzeczy które bardziej mi odpowiadały poprzednio, ale samsung nie daje możliwości powrotu do poprzedniej wersji pod pretekstem aktualizacji zabezpieczeń 

22 ODPOW. 22
Superuser I
Superuser I

Witaj @jura_f. Więcej informacji o nowościach i zmianach jakie zostały wprowadzone w najnowszej aktualizacji znajdziesz  w tym wątku. Odnośnie ukrywania przycisków nawigacyjnych to w systemie Android Pie nie ma takiej możliwości. Możesz włączyć gesty pełnoekranowe, dzięki czemu znikną przyciski.

Podaj więcej szczegółów dotyczących zapytania o rozmiar wyświetlacza oraz transmisje online. Gdzie chcesz zmienić proporcje obrazu? Za pomocą jakich aplikacji oglądasz transmisje?

Zachęcam również do przejrzenia wątków z działu Urządzenia mobilne, gdzie znajdziesz sporo przydatnych informacji dotyczących systemu Android Pie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Jak można dodać zrzut ekranu aby pokazać jak zepsuto aktualizacją oglądanie transmisji on-line przez pasek nawigacji ?

Superuser I
Superuser I

@jura_f, przydatne informacje dotyczące obsługi obrazów na forum znajdziesz w tym miejscu. Przejrzyj informacje zawarte w zakładce Obrazy (wersja 2).

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Screenshot_20190401-195849_Chrome.jpg

First Poster

Tak wygląda obraz na ekranie i ten biały pasek. Kiedyś obraz był na całym ekranie bez czarnych ramek i przycisków. Można było wybrać skalę 16:9 lub 4:3 a teraz nie.

First Poster

Gdzie znajdę rom z oreo do note8 ?

Legend

@jura_f Nie ma możliwości wgrania Oreo jak już masz Pie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Big Cheese

@jura_f  A jakiej aplikacji ten problem dotyczy?

First Poster

Google i chrome. Strona polsatsport video transmisja na żywo i taka kicha, a jak to wygląda na TV !!!

Autorzy z największą liczbą like